اقتصادی

یک هیات تجاری بزرگ به برزیل اعزام می‌شود

دانستنی اقتصاد: رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و برزیل گفت: پس از گذشت سال‌های متمادی از اعزام آخرین هیات تجاری رسمی ایران به برزیل، برگزاری این هیات نقطه عطفی برای ترمیم و تقویت روابط تجاری دوجانبه است و انتظار داریم تا موافقت‌نامه ها و تفاهم نامه های متعددی را پیش رو داشته باشیم.
به گزارش دانستنی اقتصاد؛ سید فخرالدین عامریان اظهار داشت: در یک ماه گذشته با انجام مکاتبات و اعلام فراخوان به شرکت‌های خصوصی، نیمه دولتی و دولتی انجام شده است.

رییس مرکز تجاری ایران در برزیل بیان‌داشت: در این گروه تجاری تاکنون بازرگانان و تعدادی از شرکت‌ها و فعالان اقتصادی در گروه‌های کالایی مختلف شامل کشاورزی، معدن، خشکبار، پتروشیمی و فعالان استارتاپی آمادگی خود را اعلام کردند.
رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و برزیل تصریح‌کرد: برگزاری جلسات B۲B با شرکت های متناظر، بازدید از فرصت‌های تجاری با توجه به گروه‌های کالایی که در هیات حضور دارند و دیدار با مقامات حوزه اقتصاد و تجارت برزیل، از جمله برنامه های پیش بینی شده برای این هیات در برزیل است.
وی تاکید کرد: پس از گذشت سال‌های متمادی از اعزام آخرین هیات تجاری رسمی ایران به برزیل، برگزاری این هیات نقطه عطفی برای ترمیم و تقویت روابط تجاری دوجانبه است و انتظار داریم تا موافقت‌نامه ها و تفاهم نامه های متعددی را پیش رو داشته باشیم.
عامریان خاطرنشان کرد: مرکز تجاری ایران در برزیل درصدد خواهد بود به صورت متقابل در یک سال آینده برنامه ریزی برای حضور یک هیات برزیلی را در ایران فراهم کند.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ میانگین امتیازات: ۴.۲ / ۵. تعداد امتیازات: ۱۱۳ به این خبر امتیاز دهید

۰/۵

(۰ نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا