اقتصادی

پرداخت ۵۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال پایدار

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید، طرح‌های صندوق جزو طرح های خرد می باشند به همین دلیل به سرعت جذب بازار اشتغال می شوند. رضایی بیان داشت: این میزان اشتغال، اجرایی و عملیاتی می باشد و امیدواریم تا پایان سال آن را به دو برابر برسانیم.

به گزارش دانستنی اقتصاد ،نعمت الله رضایی درباره میزان تسهیلات صندوق کارآفرینی امید برای ایجاد اشتغال پایدار گفت: تسهیلاتی که صندوق در سال‌ جاری برای اشتغال پایدار اختصاص داده بیش از ۵۴۰۰ میلیارد تومان می باشد که تاکنون ۵۱۰۰ میلیارد تومان به طرح‌های اشتغالزا پرداخت شده است.
وی با بیان اینکه بیش از ۹۵ درصد تسهیلات پرداختی صندوق به طرح های اشتغالزا تخصیص یافته است، افزود: این میزان تسهیلات در قالب ۳۴ هزار و ۵۰۰ طرح پرداخت شده و بیش از ۱۰۰ هزار اشتغال در سال‌جاری تسهیلات دریافت کرده اند.
به گفته مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید، طرح‌های صندوق جزو طرح های خرد هستند به همین دلیل به سرعت جذب بازار اشتغال می شوند. رضایی افزود: این میزان اشتغال، اجرایی و عملیاتی شده و امیدواریم تا پایان سال آن را به دو برابر برسانیم.
وی در عین حال درباره آخرین اخبار از روند اجرای طرح رویداد مدار، گفت: با همکاری معاونت توسعه روستایی در حال پیگیری این طرح هستیم. در طرح مدار مولد، دانش بنیان، اشتغال آفرین روستایی مقدمات کار فراهم شده و نزدیک به ۲۰۰۰ میلیارد تومان تفاهم نامه قرار است که دراین زمینه منعقد شود.به گفته مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید، به محض ابلاغ منابع تبصره ۱۸ بودجه اجرای طرح آغاز خواهد شد./ایسنا

لینک کوتاه : https://danestanyonline.ir/?p=134771

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا