اجتماعیاقتصادیبازاربازار پول و ارزبانک، بورس و بیمهدسته‌بندی نشدهفرهنگی و هنریفناوری اطلاعات

ارزش کریپتو از هر واحد پولی بیشتر خواهد شد ارزش کریپتو از هر واحد پولی بیشتر خواهد شددانستنی اقتصاد – حسین عسکری؛ در رابطه با تشکیل پرونده صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) بلک راک در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، این مدیر اجرایی تاکید کرد: ما در حال همکاری با کمیسیون بورس و اوراق بهادار هستیم، زیرا مانند هر بازار جدید، اگر نام بلک راک قرار است روی محصولی باشد، ما می‌خواهیم مطمئن شویم که سالم و محافظت شده است.

لری فینک، مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره بلک راک، بزرگترین مدیر دارایی جهان، در مصاحبه‌ای با CNBC در روز جمعه درباره ارزهای دیجیتال بحث کرد.

بلک راک برای راه‌اندازی یک صندوق قابل معامله در بورس بیت‌کوین (ETF) در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در تاریخ ۱۵ ژوئن درخواست داد. در حالی که SEC تاکنون تمام درخواست‌های ETF بیت‌کوین را رد کرده است، بسیاری امیدوارند که تنظیم‌کننده اوراق بهادار درخواست بلک راک را تأیید کند.

مدیرعامل بلک راک در این باره گفت: در طول پنج سال گذشته، سرمایه‌گذاران جهانی بیشتری از ما در مورد نقش کریپتو می‌پرسند.

این مدیر اجرایی ادامه داد: همانطور که گفتم، معتقدم بسیاری از رمزارزها یک دارایی بین المللی هستند. این دارایی دارای ارزش متمایزکننده‌ای نسبت به سایر طبقات دارایی است، اما مهمتر از آن، به دلیل بین‌المللی بودن آن از هر ارز و ارزش‌گذاری ارزی فراتر می‌رود.

فینک خاطرنشان کرد: به ارزش دلار نگاه کنید که چگونه در طول تاریخ کاهش یافت و به بیت‌کوین نگاه کنید که در ده سال گذشته ارزش آن چقدر افزایش یافت. به همین دلیل است که ما معتقدیم فرصت‌های بزرگی وجود دارد و به همین دلیل است که شاهد افزایش علاقه به کریپتو هستیم و این علاقه در سراسر جهان گسترده است.

فینک توضیح داد؛ ما معتقدیم که مسئولیت دموکراتیک کردن سرمایه‌گذاری را داریم. ما کار بزرگی انجام داده‌ایم و نقش ETFها در جهان سرمایه‌گذاری را متحول می‌کند و ما فقط در ابتدای آن هستیم.

فینک در مورد پرونده ETF بیت‌کوین بلک راک تاکید کرد: ما با تنظیم‌کننده‌های خود کار می‌کنیم زیرا، مانند هر بازار جدید، اگر نام بلک راک روی آن باشد، مطمئن می‌شویم که سالم و محافظت شده باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا