اجتماعی

۱۱امین کنگره کشوری سوختگی برگزار شد

11امین کنگره کشوری سوختگی برگزار شد

دانستنی اقتصاد:دبیر اجرایی یازدهمین کنگره کشوری سوختگی از برگزاری  این کنگره با شعاردستاوردهای نوین دانش بنیان در سوختگی،  در بهمن ماه  سال جاری خبرداد.

دکتر حمیدرضا علیزاده اطاقور گفت: یازدهمین کنگره کشوری سوختگی با حضور گسترده مسوولین، متخصصین و فوق تخصص های محترم حوزه سوختگی و نیز صاحب نظران کادر درمان سوختگی و ترمیم زخم و دانشجویان مقاطع مختلف تحصیلی ،در روزهای بیست و هفتم و بیست و هشتم بهمن ماه برگزار شد .

وی افزود:شعار کنگره امسال دستاوردهای نوین دانش بنیان در سوختگی بود که در همین راستا مقالات ارزشمند          بین المللی و داخلی متعددی ارائه گردید.
یازده سخنرانی آموزشی و هفت پنل تشکیل گردید.

علیزاده با اشاره به اینکه حداقل چهل داور برجسته مقالات کثیر دریافتی از سراسر کشور را به دقت و صرف ساعتها بررسی کردند، گفت: در نهایت یکصد مقاله و پوستر پذیرفته شد.

در این کنگره وزین آخرین دستاوردهای پژوهشی در عرصه های مدیریت اسکار زخم، محصولات دانش بنیان و ترمیم زخم توسط پژوهشگران و اساتید برجسته مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
اصلاح گاید لاین و کوریکولوم سوختگی و نیز اصلاح تعرفه های خدمات درمانی سوختگی مورد بررسی قرار گرفت .

وی گفت:در مجموع بر توجه بیشتر به این حوزه بسیار مهم بهداشت و درمان کشور و ضرورت لزوم تشکیل انجمن علمی سوختگی تاکید شد .

همچنین ضمن تشکر از زحمات مسوولین دلسوز وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، بر لزوم افزایش بودجه‌ کشوری سوختگی جهت خدمت رسانی بهتر به بیماران دردمند سوختگی توسط اساتید برجسته و مسوولین زحمتکش این حوزه تاکید گردید .

کنگره سوختگی کشور

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا