اقتصادی

۲ خودروی ساینا با یک سویچ مشترک/ویدئو

دانستنی اقتصاد: ویدئویی در شبکه های اجتماعی بازنشر می شود که در آن دختر جوانی به اشتباه با سوئیچ ماشین خود در ماشین دیگری را باز کرده است.او از این اتفاق فیلمبرداری و از شرکت خودروسازی سایپا انتقاد می کند.
به گزارش دانستنی اقتصاد؛ شاید تا به امروز انتقادات بی شماری نسبت به کیفیت خودروهای ایرانی شنیده باید. اما این مورد را می توان یکی از موارد نادر در صنعت خودروسازی ایران به شمار آورد که درب چند خودرو با یک سویچ باز شوند!
پیش از این نیز در خصوص امنیت خودروهای ایرانی ویدئویی در شبکه های اجتماعی منتشر شده بود که در آن شخصی به راحتی درب انواع خودروهای ایرانی را در یک چشم بر هم زدن باز می کرد.
باز شدن درب چندین خودرو با یک سویچ، در هیچ جای دنیا نمی تواند نمونه مشابهی داشته باشد! بدون شک تعداد خودروهای ساینا که با همین یک سویچ درب آنان باز می شود بیش از  یک مورد است.
گرچه  چنین اشتباهی در صنعت خودرو یک ضعف بزرگ به حساب می آید، اما با توجه به انحصاری بودن بازار خودرو در ایران و عدم حضور محصولات خودروسازان واقعی، مانند تویوتا، بی ام دبلیو، فیات، فورد و امثال آنها در کشور ما،  مواردی از این دست موضوع چندان مهمی به شمار نمی رود.
 

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ میانگین امتیازات: ۵ / ۵. تعداد امتیازات: ۳۴۳ به این خبر امتیاز دهید

۰/۵

(۰ نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا