,

پرداخت ۸۸۷۶ وام قرض الحسنه مسکن روستایی

دانستنی آنلاین:بانک صادرات ایران در بهار امسال٬ حدود ٩ هزار فقره وام قرض‌الحسنه در بخش مسکن روستایی و اقشار ویژه پرداخت کرد.

به گزارش پایگاه خبری دانستنی آنلاین٬ این بانک در سه ماه نخست امسال٬ با اعطای ٨ هزار و ٨٧۶ فقره تسهیلات به ارزش بالغ بر دو هزار و ٩٢۴ میلیارد ریال برای حمایت از مسکن اقشار ویژه (خانواده‌های محترم شهدا، جانبازان و ایثارگران)، بهسازی و نوسازی مسکن روستایی، نوسازی بافت‌های فرسوده، حوادث قهری و احداث حمام در مناطق کمتر توسعه یافته روستاهای کشور تخصیص داده است.

این حمایت‌ها طی سال‌ گذشته نیز در همین بخش‌ها در چارچوب برنامه‌های اقتصاد مقاومتی ادامه داشته به نحوی که طی سال ٩٧ تعداد تسهیلات حمایتی مذکور به ١٩ هزار و ١۶۴ فقره به ارزش بیش از ١٠ هزار و ١٩۵ میلیارد ریال رسید.

بانک صادرات ایران در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود در سه ماهه اول سال ٩٨ حدود ۶١ هزار فقره وام قرض‌الحسنه به ارزش نزدیک به ١١٢ هزار میلیارد ریال تسهیلات حمایتی به بخش‌های مختلف جامعه از قبیل ازدواج، مشاغل خانگی و … پرداخت کرده است.

این بانک در مجموع از ابتدای سال ٩٧ تا پایان خرداد ٩٨، بیش از ٣۵٨ هزار فقره وام قرض‌الحسنه به ارزش بالغ بر ۴٠٢ هزار میلیارد ریال به بخش‌های مذکور اعطا کرده است.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *