اقتصادی

مجلس نمیتواند در خصوص سلاح ورزی تصمیم گیری کند

دانستنی اقتصاد: عزت الله اکبری تالارپشتی در خصوص مشکلات به وجود آمده  در خصوص رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: مرجع تصمیم گیری درباره انتخابات اتاق بازرگانی مجلس نیست.
به گزارش دانستنی اقتصاد؛ عزت الله اکبری تالارپشتی، رئیس کمیسیون صنایع مجلس با اشاره به مسائل پیش آمده درباره رئیس اتاق بازرگانی ایران و حضور وی و به همراه رئیس کمیسیون اقتصادی در یک جلسه رسمی اتاق گفت: این نشست، جلسه رسمی بود و با توجه به اینکه محل تصمیم گیری درباره موضوعات پیش آمده برای اتاق بازرگانی مجلس شورای اسلامی نیست من و آقای پورابراهیمی در این جلسه شرکت کردیم.
وی افزود: مرجع تصمیم گیری درباره انتخابات اتاق بازرگانی مجلس نیست اما  از آنجایی که جلسه برگزار شده یک جلسه رسمی بود و با حضور رئیس مجلس ویتنام  و هیئت پارلمانی و اقتصادی آن کشور برگزار می‌شد آقای قالیباف تاکید داشتند که از آنجایی که یک جلسه رسمی و دوجانبه بین ایران و ویتنام است لذا من و آقای پورابراهیمی جهت پیشبرد روابط تجاری و اقتصادی با ویتنام در این همایش شرکت کنیم.
تالارپشتی تاکید کرد: بنده به عنوان رئیس کمیسیون صنایع و نماینده مجلس شورای اسلامی انتظار دارم نهادهای مسئول درباره موضوعات پیش آمده در انتخابات اتاق تصمیم گیری و  آن را به عموم مردم اعلام کنند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ میانگین امتیازات: ۰ / ۵. تعداد امتیازات: ۰ به این خبر امتیاز دهید

۰/۵

(۰ نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا