اجتماعیاقتصادیدسته‌بندی نشده

رئیسی: بساط کشف حجاب حتما جمع خواهد شد/ امروز ما مبتلا به جاهلیت مدرن هستیم/ هرجا ایران اسلامی حضور پیدا کرد، حضورش امنیت ساز بود

سید ابراهیم رئیسی در مراسم بزرگداشت شهدای مدافع حرم، بیان کرد: حضور نیروهای ما در منطقه و در دفاع از حرم و حریم، امنیت ساز شد. حضور نیروهای ما در جای جای این منطقه امنیت ساز است. برخلاف دشمن و برخلاف بیگانگان حضور آنان در این منطقه امنیت را به خطر می اندازد.

وی در ادامه اظهار کرد: هرجا ایران اسلامی حضور پیدا کرد، حضورش امنیت ساز بود و دشمنان و بیگانگان حضورشان در این منطقه حتما امنیت ایجاد نخواهد کرد. شهدای ما، باقی هستند چون نظر کردند به وجه الله.

رئیس جمهور در ادامه تصریح کرد: امروز ما مبتلا به جاهلیت مدرن هستیم. همان  جاهلیت قدیم است که یک «ایسمی» اضافه دارد. مجهز به علم و فناوری است. مجهز به امپراتوری رسانه ای است. جاهلیت مدرن است. آن قدرتی که می تواند چهره جاهلیت مدرن را برملا کند خون مطهر شهیدان است. نقاب را از چهره نفاق کنار می‌زند. چهره نفاق را برملا می سازد. این قدرت خون شهیدان است. رهبری فرزانه انقلاب اسلامی فرمودند شهید عزیز ما شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک‌تر از قاسم سلیمانی است و امروز نام و یاد و راه  و هدف و آرمان او در جامعه انسانی سازی می کند.

وی در ادامه تاکید کرد: این تصاویر نورانی که شما به دست گرفتید، پیام دارند. پیام شهیدان در تمام فضا طنین افکن است. فقط گوش شنوا می‌خواهد که این پیام را بشنود. پیام شهیدان، پیام خداپرستی، عدالت خواهی و حق خواهی است. پیام دفاع از مظلوم و خروش بر ظالمان است. پیام حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی است؛ پیام اطاعت از ولی و پیام امنیت، آرامش و پیشرفت است.

وی در ادامه تاکید کرد: من به شما عرض می‌کنم که این بساط کشف حجاب هم حتما جمع خواهد شد. هیچ نگران نباشید. خانواده معظم شهدا بعضا در مسیر که می‌آمدم نگران بودند و به من گفتند. بدانید حتما این بساط جمع خواهد شد. افرادی غافل هستند و باید آنها را بیدار کرد تا بدانند به نفع چه کسی دارند این کارها را انجام می دهند. یک عده معدودی هم هستند که ممکن است به صورت سازمان یافته حرکتی جهت‌دار داشته باشند با آموزش‌های بیگانگان، آنها هم تکلیفشان مشخص خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا