اقتصادی

در بزرگراه آزادگان هیچگونه سرقت لوله‌ای اتفاق نیفتاده است/علت فرونشست در حال بررسی است

دانستنی اقتصاد: معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: فرونشست بزرگراه آزادگان هیچ ارتباطی با سرقت لوله‌های آب ندارد و هیچگونه دزدی لوله در این بزرگراه اتفاق نیفتاده است.
به گزارش دانستنی اقتصاد: حسام خسروی با بیان اینکه در بزرگراه آزادگان هیچگونه آبزدگی، حادثه، شکستگی و دزدی لوله وجود ندارد، اظهار کرد: دزدی لوله هایی که در حال بهره‌برداری هستند اصلا امکان‌پذیر نیست.
وی افزود: هرگونه حادثه‌ای در شبکه رخ دهد با سیستم‌های تله‌متری قابل بررسی است، اما با این حال بازهم بررسی کردیم و هیچ مشکلی در بزرگراه آزادگان در این راستا نداشتیم.
معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان تهران با تاکید بر اینکه فرونشست بزرگراه آزادگان هیچ ارتباطی با سرقت لوله‌های آب ندارد، تصریح کرد: بررسی اینکه این موضوع به دلیل کاهش منابع آب‌های زیرزمینی بوده مربوط به شرکت آب منطقه‌ای است و ما اطلاعاتی در این رابطه نداریم.
 مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران به‌تازگی اعلام کرد: فرونشست بزرگراه چمران با دیگر فرونشست‌ها متفاوت بوده چرا که فرونشست‌های دیگر به خاطر استفاده زیاد از آب‌های زیرزمینی است اما فرونشست بزرگراه آزادگان به خاطرسرقت لوله آب انجام شده و این مسئله سبب فرونشست این بزرگراه شده است.
 
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ میانگین امتیازات: ۴.۲ / ۵. تعداد امتیازات: ۱۱۴ به این خبر امتیاز دهید

۰/۵

(۰ نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا