اجتماعیاقتصادیدسته‌بندی نشدهفرهنگی و هنریفناوری اطلاعات

تظاهرات فلج کننده در اسرائیل/سرنوشت سازترین هفته در اراضی اشغالی

به گزارش دانستنی اقتصاد، شبکه المیادین در گزارشی با اشاره به شدت گرفتن اعتراضات و تظاهرات در اراضی اشغالی علیه سیاست‌های بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی نوشت: رهبران اعتراضات در اراضی اشغالی اعلام کرده‌اند که چهارشنبه آتی، اسرائیل شاهد یک تظاهرات گسترده در نخستین ساعات صبح خواهد بود که باعث فلج شدن آن می‌شود.

در این گزارش آمده است: قرار است معترضان خود را به قدس اشغالی رسانده تا در تجمع گسترده در مقابل پارلمان رژیم صهیونیستی مشارکت کنند.

بر اساس این گزارش، قرار است شدت اعتراضات در اراضی اشغالی از امروز (یکشنبه) افزایش پیدا کرده و طی روزهای آتی به بالاترین حد خود برسد. این در حالیست که نتانیاهو اخیراً تاکید کرده که به اقدامات خود در خصوص اصلاحات قضائی ادامه خواهد داد. همین مسأله باعث شده آتش خشم صهیونیست‌ها شعله ور شده و به اعتراضات خود ادامه دهند.

امروز و فردا معترضان در هر جایی که نمایندگان پارلمان رژیم صهیونیستی و وزرای کابینه این حضور دارند تجمع کرده و مانع کار آنها خواهند شد.

رهبران معترضان اعلام کرده‌اند: ما وارد سرنوشت سازترین هفته‌ای می‌شویم که اسرائیل به خود دیده است. سیاست‌های کابینه باعث نابودی ارتش و اقتصاد می‌شود.

رسانه‌های عبری زبان نیز گزارش داده‌اند که این اعتراضات به خشونت میان تظاهرات کنندگان و پلیس خواهد کشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا