اقتصادی

گذر از روابط عمومی سنتی به مدرن و چالش های پیش رو

دانستنی اقتصاد: دومین گردهمایی مدیران و روسای روابط عمومی های صنعتی و معدنی کشور، به میزبانی شرکت صنعتی و معدنی چادرملو به مدت سه روز برگزار شد.
به گزارش دانستنی اقتصاد؛ در این گردهمایی به چالش های پیش روی روابط عمومی ها و نقش روابط عمومی ها در جهاد تبیین پرداخته شد.
در این نشست، ایمان یعقوبی، مدیر روابط عمومی فولاد سنگان در خصوص چالش های این حوزه گفت:  از چالش های پیش روی روابط عمومی ها، عدم رسوب دانش نوین ارتباطات در بدنه روابط عمومی ها و عدم تناسب بین افراد و جایگاه شغلی آنهاست و نگاه ثانویه در سطح کلان به روابط عمومی است که باعث نقصان در ایفای نقش روابط عمومی ها در سازمانها می شود .
وی گفت: روابط عمومی تاثیر بسزایی در ارائه تصویر سازنده و پیشرفت سازمان ها دارد و این واحد برای پیشبرد اهداف سازمان باید متوجه گسست نسلی باشد و به سمت تولید محتوای متناسب برای نسلهای جدید حرکت کنند.

یعقوبی به عدم توسعه روابط عمومی ها متناسب با رشد و توسعه سازمان اشاره کرد و افزود: همگام با رشد و توسعه سازمانها، روابط عمومی ها باید به سمت توسعه افقی و عمودی حرکت کنند.
وی ادامه داد : به طور یقین حرکت از روابط عمومی سنتی به مدرن اجتناب ناپذیر است چرا که با وقوع انقلاب چهارم صنعتی، رویکرد روابط عمومی به عنوان یکی از مشاغل در معرض حذف باید تغییر کند.
مدیر روابط عمومی فولاد سنگان، برنامه ریزی راهبردی ، فرایند محوری، ارتباطات راهبردی ، تحقیق و پژوهش را از شاخصه های روابط عمومی مدرن دانست و با اشاره به عبور از نقش سنتی روابط عمومی ها و نقش انقلاب صنعتی بر مشاغلی از جمله روابط عمومی ها، گفت: امید است با بروز رسانی و تداوم یادگیری و تغییر پارادایم، بتوان در مسیر توسعه، رفع چالشهای آینده و ایفای نقش موثر در سازمان و امید آفرینی در جامعه حرکت نماییم.
 

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ میانگین امتیازات: ۰ / ۵. تعداد امتیازات: ۰ به این خبر امتیاز دهید

۰/۵

(۰ نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا