اجتماعیاقتصادیدسته‌بندی نشدهفرهنگی و هنریفناوری اطلاعات

وعده معاون وزیر حج عربستان برای محقق کردن خواسته‌های زائران ایران

به گزارش دانستنی اقتصاد، حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی به همراه سید عباس حسینی رئیس سازمان حج و زیارت و جمعی از مسئولان بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج چهارشنبه شب (۱۰ خرداد) با استقبال محمد بیجاوی و معاون وزیر حج و عمره عربستان و رئیس ستادهای مدینه منوره و مکه مکرمه وارد شهر پیامبر (ص) شد.

بیجاوی در بدو ورود هیئت ایرانی به فرودگاه مدینه، حضور نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت و هیئت همراه را در کشور عربستان و شهر پیامبر اکرم (ص) خوش آمد گفت و اظهار داشت: حضور زائران ایرانی در عربستان در فضایی آرام ادامه دارد و ما به همه حجاج کشورهای اسلامی و بویژه حجاج ایرانی خدمات مطلوب ارائه خواهیم کرد.

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت نیز با برشمردن برخی خواسته‌هایی که زائران ایرانی از کشور میزبان انتظار دارند، اظهار داشت: یکی از شعارهای کشور میزبان خدمه الحجاج شرف لنا است و این شعار زمانی تحقق خواهد یافت که به خواسته‌های زائران توجه و برای تحقق آن تلاش شود.

حجت الاسلام والمسلمین نواب افزود: انتظار داریم که خواسته‌های زائران به مقامات سعودی منتقل و به اجرایی کردن آنها توجه شود.

وعده معاون وزیر حج عربستان برای محقق کردن خواسته‌های زائران ایران

نماینده امیر مدینه و معاون وزیر حج و عمره عربستان نیز قول داد که مطالب مطرح شده را در نهادهای ذی ربط برای تصمیم گیری مطرح کند.

وی اظهار داشت: ما تلاش می‌کنیم به زائران ایرانی و دیگر کشورها خدمات ارزنده‌ای ارائه کنیم و ان شاءالله بعد از حج شاهد عمره گزاران ایرانی در عربستان باشیم.

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت نیز تاکید کرد که درخواست‌های مطرح شده مطالبه همه زائران ایرانی است و کشور میزبان هرچقدر به این درخواست‌ها بیشتر توجه کند در افزایش رضایتمندی زائران اثر دارد.

عباس حسینی رئیس سازمان حج و زیارت هم ضمن تقدیر از اعزام نماینده امیر مدینه و معاون وزیر حج و عمره عربستان برای استقبال از هیئت ایرانی، اظهار داشت که ما و شما در سه دهه گذشته در خدمت زائران بودیم و هر زمان مشکلی برای زائران بوده با تلاش دو طرف حل شده است و امیدواریم درخواست‌های مطرح شده نیز با تدبیرو درایت شما حل شود.

وعده معاون وزیر حج عربستان برای محقق کردن خواسته‌های زائران ایران

معاون وزیر حج وعمره عربستان هم گفت: استقبال از هیئت ایرانی مایه خوشوقتی ماست و ان شاءالله به اولین زائر تا آخرین زائر خدمات قابل قبولی را تقدیم خواهیم کرد.

برپایه این گزارش، حجت الاسلام والمسلمین نواب امشب وارد مقر ستاد مدینه در هتل سکون شد و در بدو ورود مورد استقبال جمعی از معاونین، مدیران و مسئولان بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت قرار گرفت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا