اجتماعیاقتصادیبازاربازار پول و ارزبانک، بورس و بیمهدسته‌بندی نشدهفرهنگی و هنریفناوری اطلاعات

وضعیت بازار خودرو سه‌شنبه ۶ تیر / افزایش قیمت شاهین G سایپا رکورد زدوضعیت بازار خودرو سه‌شنبه ۶ تیر / افزایش قیمت شاهین G سایپا رکورد زدبه گزارش سرویس خودروی دانستنی اقتصاد؛ قیمت خودرو نسبت به روز گذشته افزایش پیدا کرده است. این چهارمین روز متوالی صعود قیمت خودروهای داخلی در این هفته است. قیمت‌ محصولات ایران خودرو  نسبت به دو روز گذشته تا ۶۰ میلیون هم افزایش پیدا کرده است. همچنین در میان محصولات سایپا  شاهین G سایپا با افزایش ۳۰ میلیونی طی دو روز رکورد زده است و ۵۷۵ میلیونی شده است.

در ادامه آخرین قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا و تغییر آن نسبت به روز گذشته (پنجم تیرماه ۱۴۰۲) را می‌خوانید؛

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ به ۴۵۵ میلیون رسیده است که نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است. این خودرو طی دوماه گذشته گذشته ۱۶۰میلیون ارزان شده است. مدل ۱۴۰۱ این خودرو ۴۸۵ میلیون تومان است که نسبت به دو روز گذشته ۱۰ میلیون گران شده است.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۲ نیز به ۵۵۵  میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ۱۰ و دو روز گذشته ۳۵ میلیون بالا رفته است.

قیمت پژو ۲۰۷ دستی فرمان برقی مدل ۱۴۰۲ هم ۶۶۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۱۰ و دو روز گذشته ۵۵ میلیون گران شده است و طی۱۱ روز گذشته ۱۳۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دنده ای پانوراما مدل ۱۴۰۲ امروز ۶۹۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۱۰ و دو روز گذشته ۴۵ میلیون گران شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۱ امروز ۸۳۰ میلیون تومان است که طی روز گذشته ۱۰ و دو روز گذشته ۲۵ میلیون تومان گران شده است.این خودرو تقریبا ۳۹ روز گذشته ۱۱۵ میلیون ارزان شده است.  مدل ۱۴۰۲ این خودرو ۸۶۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون گران شده است. این  مدل طی یک ماه گذشته ۷۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت تارا اتوماتیک ۱۴۰۱ ، ۸۰۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۱۰ و دو روز گذشته ۴۰ میلیون بالا رفته است. تارا اتوماتیک صفر ۱۴۰۲ هم ۸۳۰ تومان قیمت خورده است که ۱۰ میلیون طی یک روز و ۳۰ میلیون افزایش را طی دو روز به ثبت رسانده است. این مدل در ۱۷ روز گذشته ۴۰ میلیون تومان ارزان شده است.

قیمت تارا دنده ای۱۴۰۲ هم به ۶۸۵  میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ۱۵ و دو روز گذشته ۴۵ میلیون گران شده است و طی ۴۹ روز گذشته ۱۳۰میلیون ارزان شده است.

قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس مدل ۱۴۰۲ به حوالی  ۸۶۵میلیون تومان رسیده است که به معنای افزایش ۴۵میلیونی طی دو روز گذشته و کاهش ۱۲۰ میلیونی طی دو ماه گذشته  است.

قیمت دنا معمولی ۱۴۰۱ هم به ۶۱۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به دو روز گذشته ۳۰ میلیون گران شده است و طی ۶۹ روز گذشته ۱۹۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت رانا پانوراما پلاس مدل ۱۴۰۱ به ۵۴۰ میلیون تومان رسیده است که طی دو روز گذشته ۳۰ میلیون ارزان شده است و طی ۱۶ روز گذشته ۱۵ میلیون کاهش یافته است. رانا پلاس پانوراما ۱۴۰۲ نیز۵۶۰میلیون تومان که دو روزه ۶۰ میلیون تومان گران شده است.

قیمت رانا پلاس مدل ۱۴۰۱ هم ۴۸۰  میلیونی شده است که طی دو روز گذشته ۳۰ میلیون گران شده است.

قیمت سمند EF۷ مدل ۱۴۰۱ حوالی ۵۵۰میلیون تومان است که طی دو روز گذشته  ۵ میلیون تومان افزایش داشته است.

قیمت سمند سورن پلاس بنزینی مالتی مدیا مدل ۱۴۰۱ هم ۵۶۰ میلیونی شده است که نسبت به دو روز گذشته ۵میلیون افزایش داشته است. این خودرو طی ۹ روز گذشته ۵۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو پارس LX  مدل ۱۴۰۲ نیز ۶۲۰ میلیون اعلام شده است که طی دو روز گذشته ۲۵ میلیون گران شده است.

قیمت پژو پارس XU۷P مدل ۱۴۰۲ نیز ۵۱۵ میلیون تومان شده است که نسبت به دو روز گذشته ۲۰ میلیون گران شده است. پژو پارس ELX-TU۵ مدل ۱۴۰۱ نیز به ۷۰۵ میلیون تومان رسیده است که طی دو روز ۲۵ میلیون بالا رفته است و گران ترین مدل پژو پارس است.

قیمت پژو ۴۰۵ SLX مدل ۱۴۰۰ نیز با افزایش ۱۰ میلیونی به روز شد و ۵۳۰ میلیون تومان است.

قیمت سایپا

قیمت پراید ۱۵۱ پلاس مدل ۱۴۰۰ به ۲۸۵ میلیون تومان رسیده است و نسبت به  دو روز گذشته ۱۵ میلیون بالا رفته است.

قیمت پراید ۱۵۱ SE مدل ۱۴۰۱ هم  با افزایش ۵ میلیونی حوالی ۲۶۵ میلیون تومان به روزرسانی شد.

قیمت تیبا صندوق دار SX بنزینی مدل ۱۴۰۱ نسبت به دو روز گذشته  ۵ میلیون گران شده است و  ۳۳۵میلیون تومان است.

قیمت تیبا EX هاچ بک مدل ۱۴۰۰ با افزایش ۱۰ میلیونی طی دو روز گذشته ۳۳۵ میلیون تومان اعلام شده است.

قیمت ساینا S دنده ای‌ مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۵۵ میلیون تومان خریدوفروش می شود  که نسبت به روز گذشته ۵ و دو روز گذشته ۱۰ میلیون بالا رفته است.

قیمت ساینا EX دنده ای مدل ۱۴۰۱ نیز ۳۴۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۵ و دو روز گذشته ۱۰ میلیون بالا رفته است.

قیمت کوییک دنده ای R مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۵۰ میلیون رسیده است که نسبت به روز گذشته۵ میلیون گران شده است. این خودرو نسبت به ۱۶ ادریبهشت ۴۵میلیون ارزان شده است.

قیمت کوییک دنده ای S مدل ۱۴۰۱ هم ۳۵۰ میلیون تومان شده است که افزایش ۵ میلیون طی  روز گذشته  است و  مدل ۱۴۰۲ این خودرو هم ۳۶۰ میلیون است که طی روز گذشته ۵ میلیون گران شده است. 

قیمت کوییک R پلاس اتوماتیک مدل ۱۴۰۱ نیز ۴۱۰ میلیون تومان اعلام شده است که ۵ میلیون نسبت به روز گذشته و ۱۵ میلیون طی دو روز گران شده است.

قیمت شاهین سایپا مدل ۱۴۰۲ امروز به ۵۷۵میلیون تومان رسیده است و نسبت به دو روز گذشته ۳۰میلیون گران شده است. شاهین G مدل ۱۴۰۰ هم ۵۳۵ میلیون تومان فروخته می‌شود که به معنای افزایش ۳۰ میلیونی طی دو روز گذشته است.

برای مشاهده اخبار روز خودرو و آخرین قیمت خودرو در بازار کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا