اقتصادی

کمپین مهر، مهربانی می خواهد!

نازک فردوس، مدیرعامل موسسه خیریه نیکان ماموت اعلام کرد: بی تردید یکی از مهمترین راه‌های پیشرفت یک کشور توسعه منابع انسانی آن کشور است که این امر در گرو تحصیل و بالابردن سطح معلومات و دانش عمومی است.

به گزارش خبرگزاری دانستنی اقتصاد ، از آنجا که یکی از شاخه‌های فعالیت موسسه خیریه نیکان ماموت حمایت تحصیلی است و این شاخه تهیه لوازم التحریر مورد نیاز دانش آموزان مناطق محروم از تحصیل را نیز شامل می‌شود، خیریه نیکان ماموت امسال نیز همچون سالهای گذشته آمادگی خود را جهت دریافت حمایت حامیان و کمکهای مردمی شما هموطنان عزیز و رساندن آن به دست نیازمند واقعی اعلام می‌دارد.
وی تصریح کرد: مبارزه با بیسوادی و آماده کردن بستری برای تحصیلِ اقشار ضعیف، نه تنها همتی والا، قلب‌هایی مهربان و دستانی سخاوتمند می‌طلبد، بلکه وظیفه همه افراد، خصوصا کسانی است که توان آن را دارند تا آینده ایرانمان را طوری بسازند که تحصیل حق مسلم هر کودکی خصوصا خانواده‌های بی بضاعت و محروم باشد. امسال که دانش آموزان پس از گذراندن ۲ سال پاندمی کرونا و شرایط درس خواندن در منزل به مدارس باز می‌گردند، نیاز به کیف نو و لوازم التحریر بیشتری دارند که تهیه آنها با توجه به شرایط اقتصادی کنونی کشور برای ۲ هزار ۲۴۸ دانش‌آموز مبلغی بالغ بر ۵.۶۲۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال نیاز دارد.
مدیرعامل نیکان با اشاره به اینکه تحصیل و کسب علم یکی از عوامل مهمی است که آینده یک فرد و جایگاهش در اجتماع را رقم می زند، گفت: متاسفانه این روزها بسیاری از خانواده‌ها با مشکلات اقتصادیِ بسیاری دست به گریبانند و توانایی تأمین هزینه تحصیل فرزندانشان را ندارند و کودکان معصوم از تحصیل باز می‌مانند و این معضل نهایتا جامعه را با سیلی از مشکلات ناشی از بیسوادی روبرو می‌سازد. برای ریشه‌کن‌کردن بی‌سوادی اولین قدم این است که اجازه ندهیم به تعداد بی‌سوادان کشور اضافه شود و برای این کار نیاز است تا افراد بازمانده از تحصیل را حمایت کنیم.
فردوس افزود: در این راستا موسسه خیریه نیکان ماموت با برپایی کمپینی تحت عنوان #مهرمهربانیمی_خواهد قصد دارد برای ۲ هزار ۲۴۸ دانش آموز محروم از تحصیل کیف و لوازم التحریر تهیه کند که سهم هر دانش آموز به طور میانگین مبلغ ۲.۵۰۰.۰۰۰ ریال خواهد بود و حامیان می‌توانند حامی تحصیلی یک یا چند دانش‌آموز باشند.
گفتنی است خیرین و نیکوکاران می‌توانند با مراجعه به وبسایت موسسه خیریه نیکان ماموت با این موسسه و اقداماتی که تاکنون انجام داده است، آشنا شوند و جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کمپین #مهرمهربانیمی_خواهد با شماره ۲۲۱۷۶۰۰۱-۰۲۱ تماس بر قرار کنید.
همچنین نیکوکاران می‌توانند با استفاده از روش‌های ذیل، حمایت خود را از جامعه هدف موسسه نیکان انجام بدهند:
شماره حساب: ۴۴۰۷۴۴۰۵۷۱شماره شبا: IR630120010000004407440571کد آسان پرداخت : *۷۳۳*۷*۲۲#اپلیکیشن آپ: بخش نیکوکاری، موسسه خیریه نیکان ماموتحمایت آنلاین:https://b2n.ir/z53132شبکات اجتماعی: nikancharity@

لینک کوتاه : https://danestanyonline.ir/?p=127792

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا