,

خدمات بیمه ای استاندارد بیمه دانا به مردم

دانستنی آنلاین: با افتتاح و بهره‌برداری از مرکز داده جدید بیمه دانا (data center)، مشتریان و بیمه‌گذاران این شرکت از این پس، آخرین اطلاعات و خدمات بیمه‌ای را طبق استانداردهای بین المللی روز دنیا دریافت خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری دانستنی آنلاین٬در مراسمی که روز ۱۲ مرداد ماه جاری با حضور مفید امینی، عضو هیات عامل و معاون نظارت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و هیئت همراه، نایب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بیمه دانا، قائم مقام مدیرعامل، معاونان و مدیران ستادی در ساختمان مرکزی این شرکت برگزار شد، بهره‌برداری از مرکز داده جدید آغاز شد.

در این مراسم کاردگر با قدردانی از تلاش‌های مدیر و کارکنان مدیریت فناوری اطلاعات، بابت طراحی و راه اندازی این مرکز، ابراز امیدواری کرد که با شروع به کار این داده، از این پس شاهد افزایش امنیت، استانداردسازی خدمات بیمه‌ای طبق آخرین استانداردهای بین المللی و تسریع در ارائه خدمات بیمه‌ای به عموم مردم باشیم.

در ادامه مراسم، معاون نظارت بیمه مرکزی و هیئت همراه از بخش‌های مختلف مرکز داده جدید بازدید کرده و در خلال آن توضیح های لازم درباره چگونگی طراحی، ساخت و راه اندازی آن از سوی مدیر فناوری اطلاعات ارائه شد.

بیمه دانا برای سرویس دهی بهتر و پایدارتر به مشتریان و حرکت به سوی توسعه خدمات در صنعت بیمه و نیز با توجه به پیام های ارشادی بیمه مرکزی در خصوص میزان اهمیت زیرساخت فناوری اطلاعات شرکت‌های بیمه، ساخت و تجهیز مرکز داده جدید مطابق با استانداردهای بین‌المللی را در دستور کار خود قرار داد.

پروژه ساخت این مرکز از اسفندماه سال ۱۳۹۷ آغاز شد و با حمایت و همدلی مدیران ارشد سازمان و پس از انتخاب شرکت مجری ادامه یافت تا اینکه پس از انتقال یو پی اس ها، تابلوهای برق و تجهیزات جدید به داخل سایت اصلی و عملیات ساخت و ساز و راه اندازی اتاق کنترل، بهره‌برداری رسمی آن روز ۱۲ مرداد ماه جاری آغاز شد.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *