,

حرکت بانک صنعت و معدن به سمت بانکداری باز

دانستنی آنلاین: رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن، گفت: رویکرد ما برای آینده بانکداری حرکت به سمت بانکداری باز و شرکتی است که می‌تواند پاسخگوی نیازهای بازار و مشتریان در کوتاه‌ترین زمان با کمترین هزینه در گستره‌ا‌ی از نوآوری باشد.

به گزارش پایگاه خبری دانستنی آنلاین٬ حسین مهری در جمع کارکنان بانک در استان آذربایجان شرقی٬ افزود: توجه به بانکداری دیجیتال و باز که مورد تاکید دولت و سیاستگذاران نظام بانکی کشور است٬ از برنامه های آتی بانک صنعت و معدن است.

مهری ادامه داد: به عنوان بانک تخصصی و توسعه ای برای تحقق شعار رونق تولید مورد نظر مقام معظم رهبری تلاش می کنیم و می توانیم در این خصوص تاثیرگذارترین بانک کشور باشیم.

وی همچنین با اشاره به تحریم های ظالمانه اقتصادی آمریکا علیه کشورمان، بیان کرد: برای حمایت از صنعتگران و کارآفرینان، تامین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی و اعطای تسهیلات به طرح های توسعه ای که موجب اشتغال پایدار می شود و حمایت از طرح های معدنی برای جلوگیری از خام فروشی از دیگر اولویت ها و سیاست های اصلی بانک است.

رییس هیات مدیره بانک صنعت و معدن تصریح کرد: برای تسهیل خدمت رسانی و سرعت بخشیدن به فرآیند اعطای تسهیلات فرآیندهای کار کاهش یافت و به شعب و سرپرستیها اختیارات بیشتری داده شد زیرا کمترین تعلل در فرایند تأمین نقدینگی واحدهای صنعتی می تواند موجب بروز مشکلاتی برای وضعیت تولید و اشتغال کشور داشته باشد.

شایان ذکر است، حسین عسکری عضو هیأت مدیره این بانک و جمعی از مدیران ارشد و سرپرست شعب آذربایجان شرقی ازطرح های در دست اجرای این استان بازدید کرد و در خلال این بازدیدها عنوان داشت: با وجود شرایط اقتصادی نه چندان مطلوب شاهد تلاش های خستگی ناپذیر صنعتگران و کارآفرینان هستیم و هدف ما کاستن از بار مشکلات آنان و رفع موانع تولید است.

در این بازدید پیشرفت فیزیکی و روند فعالیت طرح های فولاد صنعت صائب تبریز، آذرحدید بناب، مهراصل و مجموعه کارخانجات شیرین عسل مورد بررسی قرار گرفت و برای رفع مشکلات این واحدها تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.