,

حذف پاداش اعضای هیات‌مدیره بیمه ملت

دانستنی آنلاین: هیات مدیره و سهامداران بیمه ملت، در اقدامی مثبت در جلسه مجمع عمومی تصمیم به حذف پرداخت پاداش به اعضای هیات مدیره گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری دانستنی آنلاین٬ اعضای هیات‌مدیره و سهامداران بیمه ملت در راستای همراهی با سیاست‌های وزارت کار و رفاه و با هدف صرفه‌جویی و همراهی با بازنشستگان علی‌رغم سودده بودن شرکت، تصمیم به انصراف از دریافت پاداش گرفته‌اند.

این انصراف در حالی است که سالیان گذشته و از جمله سال قبل، مبلغ ۴۸۰ میلیون تومان پاداش به هر یک از اعضای هیات‌مدیره تعلق گرفته بود.

حذف مبلغ پاداش پرداختی به اعضای هیات‌مدیره بیمه ملت در زمانی صورت می‌گیرد که بیمه ملت در مجمع عمومی عادی سالیانه سالیانه از رقم ۸۱۰ میلیارد ریال به عنوان میزان سود خالص خود خبر داد. همچنین شرکت بیمه ملت در بین شرکت‌های بیمه‌ای یکی از بالاترین سودها را تقسیم کرده و در وضعیت سوددهی مطلوبی قرار دارد.

تصمیم هیات‌مدیره بیمه‌ملت در حذف پاداش در شرایطی اتفاق می‌افتد که بر اساس ماده ۸۴ قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم‌بخشی از مقررات مالی دولت، پرداخت پاداش به اشخاص حقوقی بلامانع است. اما هیات‌مدیره بیمه‌ملت با هدف صرفه‌جویی و پیروی از سیاست‌های وزارتخانه و دستور وزیر محترم رفاه، تصمیم به حذف آن گرفت.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *