,

تکمیل و تحویل ۴۲ هزار محصول ایران‌خودرو در کمتر از ۴۰ روز

دانستنی آنلاین: ایران خودرو توانست با مدیریت یکپارچه در حوزه تامین و تولید، تعداد بیش از ۴۲ هزار خودروی کف کارخانه را در کم تر از ۴۰ روز تکمیل کرده و تحویل مشتریان دهد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری دانستنی آنلاین، این تعداد خودرو از هفتم خرداد تا یازدهم تیر ماه یعنی کم تر از ۴۰ روز تکمیل و روانه بازار شده است.

چندی پیش نیز مصطفی خان کرمی٬ قائم مقام مدیرعامل در بازاریابی، فروش و امور مشتریان ایران خودرو گفت: با درنظر گرفتن ظرفیت تولید امسال، تمامی خودروهای معوق را تحویل مشتریان خواهیم داد و نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

خان کرمی کاهش تولید ناقص، تکمیل خودروهای ناقص کف پارکینگ و افزایش عرضه به بازار را سه رویکرد جدید ایران خودرو برشمرد و افزود: به جای تولید بیشتر خودروهای ناقص و خواب سرمایه در کف پارکینگ ها در عمل با تجاری سازی خودروهای ناقص، روزانه تحویل را به میانگین حدود ۱۵۰۰ دستگاه رسانده ایم.

وی تصریح کرد: بازار با افزایش عرضه منجربه تحویل (نه تولید مکانیکی و ناقص بیشتر) به شرایط متعادل حرکت می کند.

خان کرمی با تشریح برنامه تکمیل و عرضه خودروهای ناقص کف کارخانه گفت: فروش اعتباری نیز از دیگر روش‌هایی است که به تازگی صرفا برای تنظیم بازار و نه جذب نقدینگی به اجرا گذاشته ایم. فروش اعتباری هرچند گردش مالی را کاهش می دهد، اما در جهت تعادل بازار موثر خواهد بود.

وی ادامه داد: بخشنامه های فروش نقدی تنظیم بازار نیز با هدف کاهش واسطه گری و دست یابی آسان مصرف کننده واقعی به خودرو، نقش بسیار پررنگی در ایجاد تعادل بازار خودرو ایفا کرده است و سیاست های موثر وزارت صمت بوده که اجرای آن سبب ثبات بیشتر بازار و روند کاهشی قیمت ها علیرغم تغییرات نرخ ارز شده است.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *