اقتصادی

تناژ تولید ماهانه شرکت فنرسازی زر در اردیبهشت۲۲درصدافزایش یافت

دانستنی اقتصاد:مدیرعامل گروه فنرسازی زر گفت: در اردیبهشت ماه سال جاری هزار و ۱۰۰ تن، انواع فنرهای تخت و پارابولیک خودرو تولید شد که این عدد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته که میزان تولید ۹۰۱ تن بود، رشد ۲۲ درصدی داشته است.
به گزارش دانستنی اقتصاد:  امید حیدری در خصوص روند تولید گروه فنرسازی زر، اظهار داشت: با رهنمودهای مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا مبنی بر تولید محصولات اقتصادی و با شناسایی نقاط قابل بهبود در خطوط تولید و همچنین ارتقاء بهره وری در ایستگاه‌های گلوگاهی تولید، این شرکت توانست در اردیبهشت ماه سال جاری هزار و ۱۰۰ تن انواع فنرهای تخت و پارابولیک، تولید کند.
بر این اساس نسبت به مدت مشابه سال گذشته، در تناژ تولید رشد ۲۲ درصدی حاصل شده است؛ سال گذشته میزان تولید انواع فنرهای خودرو ۹۰۱ تن بوده است.
وی افزود: فروردین و اردیبهشت ماه سال گذشته، تناژ تولید شرکت فنرسازی زر، هزار و ۴۰۷ تن بود و در مدت مشابه سال جاری این عدد به هزار و ۷۰۰ تن رسید. میزان تولید این مجموعه در مدت مشابه سال‌های ۱۴۰۰، ۱۳۹۹، ۱۳۹۸ و ۱۳۹۷ به ترتیب ۸۲۸ تن ، ۶۱۴ تن ، ۵۴۳ تن و ۵۳۷ تن بوده است.
مدیرعامل گروه فنرسازی زر به افزایش فروش این مجموعه اشاره و خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری تا پایان اردیبهشت ماه، میزان فروش این مجموعه به هزار و ۵۱۳ تن ( به ارزش ریالی ۹۸۲ میلیارد ریال) رسید، این عدد در مدت مشابه سال گذشته هزار و ۱۶۴ تن ( به ارزش ۵۶۲ میلیار ریال ) بود. بر این اساس در این حوزه رشد ۳۰ درصدی حاصل شده است.
او با اشاره به افزایش تولید در شرکت زر گلپایگان، تصریح کرد: این شرکت، با تصمیمات اتخاذ شده و با رویکرد جدید در زمینه‌های تولید و کیفیت، گام‌های مؤثری در تولید برداشته است، به گونه‌ای که در اردیبهشت ماه سال جاری، شرکت زر گلپایگان ۵۱۶ تن تولید داشته که این عدد در مدت مشابه سال گذشته ۳۳۳ تن بوده است.
مدیرعامل گروه فنرسازی زر تاکیدکرد: درصدد هستیم با انجام پروژه‌ها و برنامه‌های استراتژیک تعریف شده و همچنین افزایش بهره‌وری در راستای تحقق ماموریت ها و اهداف کلان گروه خودروسازی سایپا، حرکت کنیم و رضایت ذی‌نفعان را به دست آوریم.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ میانگین امتیازات: ۴ / ۵. تعداد امتیازات: ۸۵ به این خبر امتیاز دهید

۰/۵

(۰ نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا