اقتصاد کلاناقتصادیراه و شهرسازی

تلاش داریم حباب قیمت مسکن را بکشنیم

دانستنی آنلاین: وزیر مسکن و شهر سازی گفت: قیمت مسکن یکی از دغدغه‌های قشر ضعیف و متوسط جامعه است و تلاش داریم حباب قیمت مسکن را بشکنیم.

به گزارش پایگاه خبری دانستنی آنلاین٬ محمد اسلامی در حاشیه آئین بهره برداری از برج مراقبت فرودگاه همدان در جمع خبرنگاران افزود: در همین ارتباط با برنامه ریزی و ارائه طرح های کارشناسان قیمت مسکن را در همدان کاهش می دهیم.

وزیر مسکن و شهر سازی با اشاره به اینکه حمایت از قشر ضعیف و متوسط جامعه برای خانه دار شدن از اولویت‌های دولت تدبیر و امید است٬ اضافه کرد: پرونده مسکن مهر به طور کامل بسته شده است. امیدواریم با حمایت از انبوه سازان و سازندگان این استان و پرداخت تسهیلات قیمت مسکن در همدان کاهش یابد.

وی با اشاره به اینکه از زوج‌های جوان برای خانه دار شدن حمایت می‌شود، گفت: تسهیلات مسکن برای زوج‌های خانه اولی در شهرهایی همچون همدان به یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال افزایش یافته است.

قیمت مسکن در شهر همدان در سال‌های اخیر نسبت به دیگر شهرهای کشور افزایش چشمگیری داشته است.

به گزارش ایرنا، وزیر راه و شهرسازی در سفر یک روزه خود به استان همدان پس از کلنگ زنی چهارخطه محور ملایر به آورزمان از محور سامن به بروجرد بازدید می کند.

بهره برداری از بلندترین برج مراقبت شرکت فرودگاه های کشور در فرودگاه همدان، بازدید از روند اجرایی راه آهن همدان به ملایر، بازدید از ایستگاه راه آهن همدان و آغاز عملیات اجرایی اتصال راه آهن ملایر – کرمانشاه به نهاوند از دیگر برنامه های وزیر راه و شهرسازی به استان همدان است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا