,

تضمین فروش با عضویت در طرح خرید آنلاین اقساطی بانک‌‌پاسارگاد

دانستنی آنلاین:تولیدکنندگان بزرگ و فروشگاه‌های آنلاین معتبر با عضویت در طرح خلاقانه‌ی «خرید آنلاین اقساطی بانک پاسارگاد» می‌توانند تولیدات و محصولات خودرا با تضمین و بدون ریسک به فروش برسانند.

به گزارش پایگاه خبری دانستنی آنلاین٬ قاسم رضازاده رییس اداره بازاریابی و برنامه‌ریزی عملیاتی بانک‌پاسارگاد با اعلام این خبر گفت: در طرح «خریدآنلاین اقساطی بانکپاسارگاد»، فروشندگان بدون تحمل ریسک، نسبت به فروش اقساطی کالا و خدمات خود اقدام می‌کنند و از این طریق علاوه بر آنکه حجم فروش و سود آنها افزایش خواهد یافت، به عنوان عضو این طرح از سوی بانک معرفی خواهند شد.

وی ادامه داد: بانک پاسارگاد به منظور ایجاد شرایط لازم برای تولیدکنندگان بزرگ جهت فروش آنلاین محصولات خود، امکان بهره مندی از یک فروشگاه آنلاین را در اختیار آنها قرار می‌‌دهد.

رضازاده اضافه کرد: مشتریان بانک‌پاسارگاد به اعتبار سپردهای که نزد بانک دارند، کالای مورد نظر خود را از فروشندگان طرف همکاری خریداری کرده و بانک نیز با همین پشتوانه که بهعنوان وثیقه مشتری تعریف شده است، پرداخت اقساط مشتریان را در موعدهای مقرر تضمین می‌کند.

رضازاده تصریح کرد: ایجاد بستر لازم برای تولیدکنندگان و فروشگاه های آنلاین جهت عرضه اقساطی کالا برای جامعه بزرگ مشتریان بانک پاسارگاد، بدون ریسک و با تضمین بانک از ویژگی‌های این طرح برای فروشندگان است.

وی خاطرنشان کرد: بانک پاسارگاد از فروشگاه های آنلاین معتبر و تولیدکنندگان بزرگ دعوت میکند با مراجعه به شعبه های بانک پاسارگاد در سراسر کشور و یا تماس با مرکز مشاوره و اطلاع رسانی بانک پاسارگاد به شماره ۸۲۸۹۰، نسبت به کسب اطلاعات بیشتر و عضویت در این طرح اقدام کنند.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *