اجتماعیاقتصادیبازاربازار پول و ارزبانک، بورس و بیمهدسته‌بندی نشدهفرهنگی و هنریفناوری اطلاعات

با ۱۰۰ میلیون رهن اولیه، کجای تهران خانه اجاره کنیم؟با ۱۰۰ میلیون رهن اولیه، کجای تهران خانه اجاره کنیم؟به گزارش اقتصاد آنلاین، اگر برای رهن اولیه خانه در تهران فقط ۱۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته اید اصلا نگران نباشید. با این مبلغ خانه هایی با متراژ مختلف و پرداخت اجاره بهای ماهیانه با مبالغ متفاوت در تمام نقاط پایتخت می توانید یک واحد اجاره کنید.

در این گزارش اجاره یک واحد ۵۶ تا ۹۵ متری در تمام منطقه های تهران را بررسی کرده ایم و اگر ۱۰۰ میلیون تومان برای رهن اولیه در نظر گرفته اید و برای اجاره بهای ماهیانه محدودیت هایی دارید به سراغ خانه های شمال و غرب شهر نروید.

در صورتی که قصد اجاره خانه با این مبلغ در شمال تهران را دارید با ۵۰ میلیون تومان اجاره بهای ماهیانه در منطقه ولنجک می توانید یک واحد ۹۵ متری ۵ سال ساخت را اجاره کنید.

اگر غرب تهران را زیر نظر گرفته اید برای اجاره  یک واحد ۷۵ متری در سعادت آباد که ۷ سال ساخت است باید ماهانه ۲۵ میلیون تومان پرداخت کنید.

در مرکز و میدان انقلاب به بودجه ماهیانه ۱۶ میلیون تومان نیازمند هستید تا یک آپارتمان ۶ سال ساخت ۵۷ متری اجاره کنید.

در شرق تهران کمی مبالغ کمی قابل تحمل تر هستند و در خیابان پیروزی یک آپارتمان ۶۲ متری ۷ سال ساخت به اجاره بهای ماهیانه ۹ میلیون تومان نیازمند است.

از این رو جدولی را تهیه کرده ایم تا بدانید برای اجاره یک واحد ۵۶ تا ۹۵ متری در تمام مناطق تهران با امکانات متفاوت و با بودجه ۱۰۰ میلیون تومان برای رهن اولیه کجا می توانید گزینه ایده آل خود را پیدا کنید.

با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور،پارکینگ و انباری قیمت ها متغیر است.

اجاره خانه با ۱۰۰ میلیون رهن اولیه
محله متراژ مشخصات سال ساخت رهن(تومان) اجاره(تومان)
قیطریه ۶۰ ۱خوابه-آسانسور،انباری ۱۳۹۷ ۱۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۶٬۰۰۰٬۰۰۰
ولنجک ۹۵ ۲خوابه-آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۳۹۷ ۱۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰
سعادت آباد ۷۵ ۲خوابه-آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۳۹۵ ۱۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۲۵٬۰۰۰٬۰۰۰
مرزداران ۵۶ ۱خوابه-آسانسور ۱۳۹۳ ۱۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۵٬۰۰۰٬۰۰۰
میدان انقلاب ۵۷ ۱خوابه-آسانسور،پارکینگ ۱۳۹۶ ۱۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۶٬۰۰۰٬۰۰۰
سهروردی  ۶۲ ۱خوابه-آسانسور،انباری ۱۳۹۵ ۱۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۴٬۰۰۰٬۰۰۰
نارمک ۷۶ ۲خوابه-آسانسور،انباری ۱۳۹۷ ۱۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۵٬۰۰۰٬۰۰۰
پیروزی ۶۲ ۱خوابه-آسانسور،انباری ۱۳۹۵ ۱۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۹٬۰۰۰٬۰۰۰

توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران برای اجاره گذاشته شده، دانستنی اقتصاد دخل و تصرقی در قیمت ها ندارد و نرخ ها ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت اجاره مسکن در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا