مالی و اقتصادی

آغاز پیش فروش ۴ محصول ایران خودرو بدون قرعه کشی ازفردا

ثبت نام ۴ محصول گروه ایران خودرو بدون قرعه کشی از ساعت ۱۰ صبح فردا (دوشنبه ۶ تیرماه) در سامانه یکپارچه فروش خودرو آغاز می‌شود.

به گزارش دانستنی آنلاین، عرضه محصولات این گروه خودروسازی بدون قرعه‌کشی در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو از فردا در قالب پیش‌فروش مشارکت در تولید است و ثبت‌نام تا تکمیل ظرفیت محصولات ادامه دارد.

بر این اساس؛ متقاضیان با مراجعه به سامانه یکپارچه تخصیص خودرو به آدرس com.iranecar.sale نسبت به انتخاب یکی از محصولات مورد نظر خود اقدام نموده و در صورت انتخاب یکی از محصولات ایران خودرو، به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو به آدرس ir.ikco.esale انتقال داده می‌شوند.

گروه ایران خودرو، پیش‌فروش مشارکت در تولید محصولات تارا دستی و اتوماتیک، دنا پالس توربوشارژ دستی با گیربکس ۶ سرعته و فرمان برقی و دنا پالس توربوشارژ اتوماتیک را در این طرح به فروش می‌رساند.

مبالغ پیش پرداخت در این بخشنامه، کمتر از ۵۰ درصد قیمت فعلی خودرو می‌باشد. همچنین سود مشارکت در طرح ۶ درصد و سود انصراف نیز ۳ درصد اعلام شده است.

پیش فروش-ایران خودرو-قرعه کشی

نام نویسی برای متقاضیان دارای پلاک انتظامی فعال (نصب برروی خودرو‌های سواری با کاربری شخصی) ممنوع بوده، همچنین ارائه گواهینامه رانندگی حداقل پایه سوم معتبر (عدم انقضای تاریخ اعتبار) الزامی می‌باشد.

براساس اعلام ایران خودرو، حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) از شرکت‌های ایران خودرو و سایپا ۴۸ ماه است. همچنین ثبت نام همزمان در دو شرکت مذکور امکان پذیر نمی‌باشد. به هر کد ملی هم فقط یک دستگاه خودرو تعلق می‌گیرد. ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود. سند خودرو‌های واگذار شده از طریق این بخشنامه هم در رهن نمی‌باشد.

زمان تحویل خودرو‌ها از مرداد تا اسفند ۱۴۰۲ خواهد بود.

/صداوسیما


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا