اقتصادی

۳محصول دانش بنیان درفرودگاه بین المللی پیام رونمایی شد

 دانستنی اقتصاد:رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی پیش از ظهر امروز در ادامه بازدید خود از پیام از سه محصول دانش بنیان با قابلیت‌های فناورانه بالا رونمایی کرد.
به گزارش دانستنی اقتصاد:با حضور رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی ۳محصول دانش بنیان در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام رونمایی شد.
با حضور دکتر محمد صادق خیاطیان رییس صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و مهندس اکبر قنبرپور مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام، ۳ محصول دانش بنیان در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در روز سه شنبه هجدهم مهرماه رونمایی شد.
رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی پیش از ظهر امروز در ادامه بازدید خود از پیام از سه محصول دانش بنیان با قابلیت‌های فناورانه بالا رونمایی کرد.
محصولات فناورانه رونمایی شده شامل «نسل جدید مودم‌های اینترنت» محصول شرکت «اتصال صنعت میانه»، دستگاه‌های «رفرکتومتر»، «کنداکتیویتی متر» و «فلومتر» محصولات شرکت «کنترل سیستم خاورمیانه» که برای اندازه‌گیری غلظت مایعات در کارخانجات صنایع لبنی کاربرد دارد «اسپری روی دهانی نیتروپاف» برای جلوگیری از حملات قلبی محصول شرکت «درسا دارو» هستند.
بر اساس این گزارش، این سه محصول دانش بنیان در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام تولید شده و از محصولات استراتژیک در حوزه‌های صنعتی و دارویی به‌شمار می‌آید.سعید نژادخیر خبرنگار البرز
 
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ میانگین امتیازات: ۵ / ۵. تعداد امتیازات: ۱۲۰ به این خبر امتیاز دهید

۰/۵

(۰ نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا