اجتماعیاقتصادیبازاربازار پول و ارزبانک، بورس و بیمهدسته‌بندی نشدهفرهنگی و هنریفناوری اطلاعات

یک امام صادقی مخالف بانک‌های خصوصی و بورس کالا در یکی از مهمترین سمت‌های سازمان برنامه و بودجه / آقای منظور پاسخگو باشید!یک امام صادقی مخالف بانک‌های خصوصی و بورس کالا در یکی از مهمترین سمت‌های سازمان برنامه و بودجه / آقای منظور پاسخگو باشید!به گزارش اقتصاد آنلاین، مقصودی که دارای مدرک دکتری تخصصی اقتصاد اسلامی از دانشگاه امام صادق است، از همفکران یاسر جبراییلی و از طرفداران تعطیلی بورس کالا، بانک‌های خصوصی و …. است.

او همچنین با انتشار توییت‌هایی با هشتگ «نه به نئولیبرالیسم»؛ منکر یارانه پنهان است، راهکارهای کنترل تورم را تحت عنوان «مکتب گران کن» معرفی می‌کند و آنچه اساتید اقتصاد در دانشکده‌های اقتصاد تدریس می‌کنند را «پروتکل استعمارپذیری» می‌داند!

مشخص نیست هدف منظور به عنوان رییس تازه نفس سازمان برنامه و بودجه برای انتصاب یک امام صادقی دیگر در یکی از مهمترین پست‌های این سازمان چیست؟ اما هر چه هست نتیجه گماردن فردی از هم‌فکران جبراییلی بر چنین جایگاهی متفاوت از وضعیتی که درحال حاضر شاهد آن هستیم، نخواهد بود.

یک امام صادقی مخالف بانک‌های خصوصی و بورس کالا در یکی از مهمترین سمت‌های سازمان برنامه و بودجه / آقای منظور پاسخگو باشید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا