,

کسب و کارهای خرد بازدهی بیشتری دارد

دانستنی آنلاین: کسب و کارهای خرد بیشتر رشد می‌کنند و از بازدهی بیشتر و انحراف کمتری برخوردار بوده و سهم بیشتری را در اشتغال کشور به خود اختصاص داده است.

‌به گزارش پایگاه خبری دانستنی آنلاین، ‌معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان مطلب بالا و اشاره به نقش کسب و کارهای خرد در اشتغال کشور، گفت: باید از طریق اشتغال به رشد اقتصادی برسیم.

عیسی منصوری در سفر یک روزه خود به استان آذربایجان شرقی با تاکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت‌های ویژه نهادها و مؤسسات موفق که بیشترین نقش را در اشتغال فراهم کرده‌اند، افزود: انعطاف پذیری یکی از مؤلفه‌های مهم این مؤسسات بوده که توانسته نقش خود را در توسعه کسب و کار به خوبی ایفا کند.

وی با اشاره به اهمیت مشارکت در رشد اقتصادی کشور، گفت: نرخ مشارکت فارغ التحصیلان در کشور پایین است و برای ارتقا آن نیازمند به مشارکت جمعی در بخش‌های مختلف اقتصادی هستیم.

منصوری با اشاره بر نقش مهم مشاغل خانگی در اقتصاد کشور، گفت: الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی طراحی شده است و آموزش‌های لازم ارائه شده و هم اکنون در ۹ استان در حال اجرا است که امسال در کل کشور اجرایی خواهد شد.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *