اجتماعیاقتصادیبازاربازار پول و ارزبانک، بورس و بیمهدسته‌بندی نشدهفرهنگی و هنریفناوری اطلاعات

وضعیت بازار خودرو یکشنبه ۴ تیر / سقوط قیمت دنا صفر به کانال ۵۰۰ میلیونیوضعیت بازار خودرو یکشنبه ۴ تیر / سقوط قیمت دنا صفر به کانال ۵۰۰ میلیونیبه گزارش سرویس خودروی دانستنی اقتصاد؛ قیمت خودرو نسبت به روز گذشته با افزایش اندک به‌روزرسانی شد. بررسی نمودار تغییرات قیمت خودروهای داخلی نشان می‌دهد که روند بازار خودرو طی دوماه گذشته نزولی بوده است. دلیل کاهش قیمت خودرو در این مدت فراخوان‌های جدید برای ثبت نام‌ سامانه یکپارچه و همچنین ثبات و افت بازار ارز است.

طبق بررسی بازار خودرو قیمت دنا معمولی که در آخرفروردین امسال ۸۰۰ میلیون تومان بود امروز ۵۸۰ میلیون قیمت خودرو است که به معنای کاهش ۲۲۰ میلیون تومانی طی این مدت است.

در ادامه آخرین قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا و تغییر آن نسبت به روز گذشته (سوم تیرماه ۱۴۰۲) را می‌خوانید؛

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ به ۴۵۰ میلیون رسیده است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است. این خودرو طی دوماه گذشته گذشته ۱۶۵میلیون ارزان شده است. مدل ۱۴۰۱ این خودرو ۴۷۵ میلیون تومان است که نسبت روز گذشته تغییر نکرده است.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۲ نیز به ۵۲۰  میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دستی فرمان برقی مدل ۱۴۰۲ هم ۶۰۵ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است و طی ۵۹ روز گذشته ۱۸۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دنده ای پانوراما مدل ۱۴۰۲ امروز ۶۴۵ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۵ میلیون گران شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۱ امروز ۷۹۵ میلیون تومان است که طی روز گذشته ۵ میلیون تومان گران شده است.این خودرو تقریبا ۳۷ روز گذشته ۱۵۰ میلیون ارزان شده است.  مدل ۱۴۰۲ این خودرو ۸۳۵ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است این  مدل طی یک ماه گذشته ۱۰۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت تارا اتوماتیک ۱۴۰۱ ، ۷۷۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است. تارا اتوماتیک صفر ۱۴۰۲ هم ۸۰۰ تومان قیمت خورده است که بدون تغییر به روز شده است. این مدل در ۱۵ روز گذشته ۸۰ میلیون تومان ارزان شده است.

قیمت تارا دنده ای۱۴۰۲ هم به ۶۴۰  میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته  تغییر نکرده است و طی ۴۷ روز گذشته ۱۷۰میلیون ارزان شده است.

قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس مدل ۱۴۰۲ به حوالی  ۸۲۰میلیون تومان رسیده است که به معنای افزایش ۵میلیونی طی روز گذشته و کاهش ۱۶۵ میلیونی طی دو ماه گذشته  است.

قیمت دنا معمولی ۱۴۰۱ هم به ۵۸۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته ثابت مانده است و ۶۷ روز گذشته ۲۲۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت رانا پانوراما پلاس مدل ۱۴۰۱ به ۵۱۰ میلیون تومان رسیده است که طی دو روز گذشته ۱۰ میلیون ارزان شده است و طی ۱۴ روز گذشته ۳۵ میلیون کاهش یافته است. رانا پلاس پانوراما ۱۴۰۲ نیز ۵۳۰میلیون تومان که چهار روزه ۱۰ میلیون تومان گران شده است.

قیمت رانا پلاس مدل ۱۴۰۱ هم ۴۵۰  میلیونی شده است که طی روز گذشته ثابت مانده است.

قیمت سمند EF۷ مدل ۱۴۰۱ حوالی ۵۴۵میلیون تومان است که طی روز گذشته  ۵ میلیون تومان افزایش داشته است.

قیمت سمند سورن پلاس بنزینی مالتی مدیا مدل ۱۴۰۱ هم ۵۵۵ میلیونی شده است که نسبت به روز گذشته ۵میلیون افزایش داشته است. این خودرو طی ۷ روز گذشته ۵۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو پارس LX  مدل ۱۴۰۲ نیز ۵۹۵ میلیون اعلام شده است که طی روز گذشته ۵ میلیون گران شده است.

قیمت پژو پارس XU۷P مدل ۱۴۰۲ نیز ۴۹۵ میلیون تومان شده است که نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است.

قیمت پژو ۴۰۵ SLX مدل ۱۴۰۰ نیز با افزایش ۱۰ میلیونی به روز شد و ۵۲۰ میلیون تومان است.

قیمت سایپا

قیمت پراید ۱۵۱ پلاس مدل ۱۴۰۰ به ۲۷۵ میلیون تومان رسیده است و نسبت به روز گذشته ثابت ماند. 

قیمت پراید ۱۵۱ SE مدل ۱۴۰۱ هم  بدون تغییر حوالی ۲۶۰ میلیون تومان به روزرسانی شد.

قیمت تیبا صندوق دار SX بنزینی مدل ۱۴۰۱ نسبت به ۷ روز گذشته  ۵ میلیون ارزان شده است و  ۳۳۰ میلیون تومان است.

قیمت تیبا EX هاچ بک مدل ۱۴۰۰ با افزایش ۱۰ میلیونی طی روز گذشته ۳۳۵ میلیون تومان اعلام شده است.

قیمت ساینا S دنده ای‌ مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۴۰ میلیون تومان خریدوفروش می شود که به معنای ثبات طی روز گذشته است.

قیمت ساینا EX دنده ای مدل ۱۴۰۱ نیز ۳۲۵ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته تغییر نکرده است.

قیمت کوییک دنده ای R مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۳۵ میلیون رسیده است که نسبت به روز گذشته بدون تغییر مانده است. این خودرو نسبت به ۱۶ ادریبهشت ۶۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت کوییک دنده ای S مدل ۱۴۰۱ هم ۳۴۰ میلیون تومان شده است که افزایش ۵ میلیون طی  روز گذشته  است و  مدل ۱۴۰۲ این خودرو هم ۳۵۰ میلیون است که طی روز گذشته ۵ میلیون گران شده است. 

قیمت کوییک R پلاس اتوماتیک مدل ۱۴۰۱ نیز ۳۹۵ میلیون تومان اعلام شده است که بدون هیچ افزایشی نسبت به روز گذشته به روز شده است.

قیمت شاهین سایپا مدل ۱۴۰۲ امروز به ۵۴۵میلیون تومان رسیده است و نسبت به روز گذشته ۱۰ میلیون گران شده است. شاهین G مدل ۱۴۰۰ هم ۵۰۵ میلیون تومان فروخته می‌شود که به معنای کاهش ۵ میلیونی طی روز گذشته است.

برای مشاهده اخبار روز خودرو و آخرین قیمت خودرو در بازار کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا