اجتماعیاقتصادیبازاربازار پول و ارزبانک، بورس و بیمهدسته‌بندی نشدهفرهنگی و هنریفناوری اطلاعات

وضعیت بازار خودرو هفته اول خردادماه / کوییک R و پژو ۲۰۶ ارزان شدندوضعیت بازار خودرو هفته اول خردادماه / کوییک R و پژو ۲۰۶ ارزان شدندبه گزارش سرویس خودروی دانستنی اقتصاد؛ قیمت خودروهای پرفروش داخلی طی هفته گذشته روند نزولی را طی کرد. اگرچه از سرعت کاهش قیمت‌ها کاسته شده است اما برخی از خودروها تا ۳۰ میلیون ریزش قیمت طی یک هفته را نیز به ثبت رسانند.

طبق پیش بینی کارشناسان از قیمت خودرو، در حال حاضر سیگنالی برای نوسان شدید دوباره قیمت خودرو وجود ندارد و درصورت ثبات بازار ارز باید در هفته آینده شاهد ثبات یا ریزش اندک قیمت برخی از محصولات داخلی باشیم.

در ادامه آخرین قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا و تغییر آن نسبت به هفته گذشته (۲۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲) را می‌خوانید؛  پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و کوییک دنده ای R با کاهش قیمت ۳۰ و ۲۵ میلیونی طی هفته گذشته در صدر فهرست کاهش قیمت خودروها قرار دارند.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ به ۵۲۰میلیون رسیده است که نسبت به هفته گذشته ۳۰ میلیون ارزان شده است. این خودرو طی ۳۷ روز گذشته ۹۵ میلیون ارزان شده است. مدل ۱۴۰۱ این خودرو ۵۴۰ میلیون تومان است که نسبت به روز گذشته ۱۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دستی فرمان برقی مدل ۱۴۰۲ هم ۷۰۵ میلیون تومان است که نسبت به روز هفته گذشته ۱۰ میلیون ارزان شده است و طی ۳۵روز گذشته ۱۱۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ دنده ای پانوراما مدل ۱۴۰۲ امروز ۷۳۵ میلیون تومان است که نسبت به هفته گذشته ۱۵ میلیون کاهش داشته است.

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک صفر MC  مدل ۱۴۰۲ نیز ۸۱۵تومان اعلام شده است که طی هفته گذشته ۲۰ میلیون ارزان شده است. این خودرو طی  دو هفته گذشته ۱۰۵میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک TU۵P مدل ۱۴۰۱ امروز۹۰۰ میلیون تومان است که ۱۵میلیون طی یک هفته ارزان شده است. این خودرو تقریبا ۳۵ روز گذشته ۹۰میلیون ارزان شده است.  مدل ۱۴۰۲ این خودرو ۹۵۰ میلیون تومان است که طی هفته گذشته ۲۵میلیون تومان گران شده است.

قیمت تارا اتوماتیک ۱۴۰۱ ، ۸۷۰میلیون تومان است که نسبت به هفته پیش ۱۵ میلیون ارزان شده است. تارا اتوماتیک صفر ۱۴۰۲ هم ۹۰۵ تومان قیمت خورده است که ۲۰ میلیون کاهش داشته است. این خودروها طی ۳۸ روز گذشته ۱۶۵میلیون ارزان شدند.

قیمت تارا دنده ای۱۴۰۲ هم به ۷۱۵ میلیون تومان رسیده است که نسبت به هفته گذشته ۲۰ میلیون کاهش داشته اشت اما طی ۲۲ روز گذشته ۱۱۰میلیون ارزان شده است.

قیمت دنا اتوماتیک توربو پلاس مدل ۱۴۰۲ به حوالی ۹۰۵ میلیون تومان رسیده است که به معنای کاهش ۲۰ میلیون تومانی طی روز گذشته و کاهش  ۱۲۰ میلیونی طی دو هفته گذشته  است.

قیمت دنا معمولی ۱۴۰۱ هم به ۶۴۰ میلیون تومان رسیده است که نسبت به هفته گذشته ثابت مانده است اما طی یک ماه گذشته ۱۵۰میلیون ارزان شده است.

قیمت رانا پانوراما پلاس مدل ۱۴۰۱ به ۵۸۵ میلیون تومان رسیده است که ۱۰ میلیون ارزان شده است. رانا پلاس پانوراما ۱۴۰۲ نیز ۶۰۰ میلیون تومان که ثابت مانده است.

قیمت رانا پلاس ۱۴۰۱ هم نسبت به هفته گذشته ۱۵میلیون ارزان شده است و ۵۳۵ میلیون تومان است.

قیمت سمند EF۷ مدل ۱۴۰۱ حوالی ۵۸۰میلیون تومان است که طی  هفته گذشته ۱۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت سمند سورن پلاس بنزینی مالتی مدیا مدل ۱۴۰۱ هم ۵۹۵ میلیونی شده است که نسبت به هفته گذشته ۱۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پژو پارس LX  مدل ۱۴۰۲ نیز ۶۷۵ میلیون اعلام شده است که ۱۵ میلیون تومان ارزان شده است.

قیمت پژو پارس XU۷P مدل ۱۴۰۲ نیز ۵۶۰ میلیون تومان شده است که ۲۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت سایپا

قیمت پراید ۱۵۱ پلاس مدل ۱۴۰۰ به ۳۰۰ میلیون تومان رسیده است و نسبت به هفته گذشته ۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت پراید ۱۵۱ SE مدل ۱۴۰۱ هم  با کاهش ۵ میلیونی به ۲۹۰ میلیون تومان رسیده است.

قیمت تیبا صندوق دار SX بنزینی مدل ۱۴۰۱ نیز با کاهش ۱۵ میلیونی  به ۳۵۰ میلیون تومان رسیده است.

قیمت تیبا EX هاچ بک مدل ۱۴۰۰ با ریزش ۵ میلیونی طی یک هفته ۳۴۵ میلیون تومان اعلام شده است.

قیمت ساینا S دنده ای‌ مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۶۵ میلیون تومان خریدوفروش می شود که به معنای کاهش ۵ میلیونی است.

قیمت ساینا EX دنده ای مدل ۱۴۰۱ نیز ۳۵۰ میلیون تومان است که تغییر نکرده است.

قیمت کوییک دنده ای R مدل ۱۴۰۲ حوالی ۳۶۰ میلیون رسیده است که نسبت به هفته گذشته ۲۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت کوییک دنده ای S مدل ۱۴۰۱ هم ۳۶۵ میلیون تومان شده است که نسبت به هفته گذشته ۱۵ میلیون ارزان شده است. مدل ۱۴۰۲ این خودرو هم ۳۸۵ میلیون است که ۱۰ میلیون ارزان شده است.

قیمت کوییک R پلاس اتوماتیک مدل ۱۴۰۱ نیز ۴۵۵ میلیون تومان اعلام شده است که ۱۵ میلیون ارزان شده است.

قیمت شاهین سایپا مدل ۱۴۰۲ امروز به ۵۹۵میلیون تومان رسیده است و نسبت به هفته گذشته ۱۵ میلیون ارزان شده است و طی ۲۵ روز گذشته ۱۲۰میلیون ارزان شده است. شاهین G مدل ۱۴۰۰ هم ۵۵۵ میلیون تومان فروخته می‌شود که به معنای کاهش ۱۵ میلیونی طی هفته گذشته است.

برای مشاهده اخبار روز خودرو و آخرین قیمت خودرو در بازار کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا