اقتصادی

معرفی برگزیدگان مسابقه انشاء با موضوع “جامعه و مسئولیت ما”

رئیس کمیسیون مسئولیت های اجتماعی اتاق کرمان گفت: اتاق کرمان در نظر دارد همزمان با برگزاری”همایش نکوداشت مسئولیت‌پذیران اجتماعی”،  برندگان مسابقه انشاء با موضوع “جامعه و مسئولیت ما” را برای دانش آموازان پایه‌های چهارم، پنجم و ششم ابتدایی استان کرمان معرفی نماید.

به گزارش دانستنی اقتصاد، حسین نجف آبادی پور افزود: هدف از برگزاری این مسابقه آشنایی بیشتر دانش آموزان نونهال با مسئولیت های اجتماعی و وظایف خود در قبال جامعه  بود. نجف آبادی پور، با بیان اینکه گام اول توسعه انجام و توجه به مسئولیت اجتماعی است، ادامه داد: همه افراد جامعه در قبال کشور مسئولند و تا زمانی که خود افراد احساس مسئولیت نداشته باشند و وظیفه خود را به درستی در قبال جامعه انجام ندهند، دستیابی به توسعه پایدار ممکن نیست. گفتنی است همایش نکوداشت مسئولیت پذیران اجتماعی، گام اول توسعه ۱۹ آبان ماه در سالن زنده یاد کامیابی اتاق کرمان برگزار و همزمان نفرات اول تا سوم پایه های مختلف شرکت کننده در این مسابقه معرفی و جوایز نفیسی به آنها اهدا خواهد شد.
همچنین کارگاه آموزشی تبیین مدل ها و ساز وکار همکاری سازمان های مردم نهاد در پروژه های مسئولیت های اجتماعی شرکتی برگزار خواهد شد.
این همایش پنجشنبه ۱۹ آبان ماه جاری در سالن زنده یاد کامیابی اتاق کرمان برگزار می شود.

لینک کوتاه : https://danestanyonline.ir/?p=131302

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا