اقتصادی

مرغ ۱۵ تومان را الان ۱۲۰ تومان می‌گیریم، این چه دستاوردی است؟

دانستنی اقتصاد: یک فعال سیاسی ، درباره ادعای ابراهیم رئیسی در خصوص دستاوردسازی‌های دولتش، با توجه به مصاحبه اخیر او  گفت: انصاف و مروت به ما دیکته می‌کند که خدمات سایر دولت‌ها را به زبان بیاوریم.
به گزارش دانستنی اقتصاد؛ منصور حقیقت‌پور، فعال سیاسی ما دستاورد جدی که امروز سفره مردم را رنگین کند، مشاهده نمی‌کنیم. البته من نمی‌گویم دولت تلاش نمی‌کند، اما دستاوردی که تولید امید کند و بر مبنای منطق باشد را نمی‌بینم. بالاخره ایشان دلار ۲۷ هزار تومان را گرفته و ۵۰ هزار تومان کرده است. یعنی ثروت و سفره ملت را کمتر از نصف کرده اند. اگر آن موقع مرغ را ۱۵ تومان می‌گرفتیم الان ۱۲۰ تومان باید بگیریم. این چه دستاوردی است؟ من احساس می‌کنم دستاورد واقعی را وقتی می‌توان اعلام کرد که مردم احساس رضایت از مسکن و معاش و اشتغال داشته باشند. من دستاورد جدی در دولت رئیسی نمی‌بینم. ‎
ای کاش آقای رئیسی یک روز به بازار تهران و یا تره بار برود و وضعیت مردم را بببیند و با آن‌ها حرف بزند تا شاید آمار هایش اصلاح شود.
وی درباره آمار‌های رئیسی و نقش مشاورین او در ارائه این آمار‌ها اشاره کرد: من نمی‌توانم قضاوتی کنم، بالاخره ایشان از ظرفیت مشاورین استفاده می‌کنند و شاید آن‌ها آمار‌های این چنینی به ایشان می‌دهند.‌ ای کاش آقای رئیسی یک روز به بازار تهران و یا تره بار برود و وضعیت مردم را بببیند و با آن‌ها حرف بزند تا شاید آمار هایش اصلاح شود.
حقیقت‌پور گفت: در سیاست و فرهنگ و امنیت دولت جای کار کردن دارد. دولت نمی‌تواند اظهار کند که کار خاصی در این حوزه‌ها کرده است. در هر ۴ روز یک نفر نیرو‌های فراجا شهید می‌شوند، در اقتصاد ما اصلا خجالت می‌کشیم حرف بزنیم، در زمینه‌ی مسکن از مستاجر‌ها خجالت می‌کشیم. کار‌های دولت ناکافی بوده است و هیچ کدام از این‌ها نباید ما را قانع و راضی کند. رساندن مردم عزیز ایران به یک ترازی از رفاه که حقشان است، با تلاش به دست می‌آید. الان تا رسیدن به آن تراز فاصله زیادی داریم.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ میانگین امتیازات: ۵ / ۵. تعداد امتیازات: ۳۴۳ به این خبر امتیاز دهید

۰/۵

(۰ نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا