اقتصادیخودرو

فراخوان جهاد خودکفایی قطعات خودرو

دانستنی آنلاین: در فراخوان جهاد خودکفایی قطعات خودرو، از تمامی صنعتگران، دانشگاهیان، شرکت های دانش بنیان، نخبگان و سازندگان دعوت شده تا  گروه صنعتی ایران خودرو را در جهاد خودکفایی یاری کنند.

فراخوان ایران خودروبه گزارش پایگاه خبری دانستنی آنلاین٬ در راستای تحقق اهداف و سیاست های تعیین شده اقتصاد مقاومتی ورونق تولید و بهره‌مندی از توان، استعداد و دانش متخصصان  متعهد کشور بویژه در دوران سخت تحریم های ظالمانه غرب و به منظور حمایت از توسعه تولید ملی بویژه در دستیابی به فناوری‌های برتر در عرصه صنعت، گروه صنعتی ایران خودرو از قطعه سازان توانمند کشور طی یک فراخوان، دعوت به همکاری کرده است.

در این فراخوان از تمامی صنعتگران، دانشگاهیان، شرکت های دانش بنیان، نخبگان و سازندگان دعوت شده تا زنجیره تامین گروه صنعتی ایران خودرو را در این “جهاد خودکفایی” یاری کنند.
برهمین اساس، این خودروساز نمایشگاه دائمی برای عرضه و معرفی قطعات خودکفا نشده در شرکت ساپکو بر پا کرده که هر روز از ساعت ۸ الی ۱۷ پذیرای بازدید کنندگان است.
هدف از برگزاری این نمایشگاه، آشنایی قطعه سازان و صنعتگران پرتوان کشور با قطعات پیشرفته با عمق ساخت کم و اعلام آمادگی برای تامین این بخش از قطعات به منظور مقابله با تحریم های بین المللی است تا داخلی‌سازی بخش‌های اصلی محصولات خودروسازان کشور توسط قطعه سازان داخلی انجام پذیرد.
گفتنی است، سازندگانی که آمادگی همکاری با گروه صنعتی ایران خودرو در جهاد خودکفایی تولید قطعات پیشرفته را دارند، می توانند جهت ثبت نام و انتخاب قطعات مورد نظر به پایگاه اینترنتی ساپکو مراجعه و نسبت به تکمیل فرم جهاد خودکفایی موجود در سایت اقدام کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا