, ,

فراخوان ایران خودرو برای توسعه داخلی سازی قطعات

دانستنی آنلاین: گروه صنعتی ایران خودرو به منظور توسعه داخلی سازی قطعات و کاهش ارزبری از تمامی صنعتگران، دانشگاهیان، شرکت‌های دانش بنیان و نخبگان کشور  دعوت به همکاری می‌کند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری دانستنی آنلاین، گروه صنعتی ایران خودرو در راستای تحقق اهداف و سیاست‌های تعیین شده اقتصاد مقاومتی، رونق تولید و بهره‌گیری از توان، استعداد و دانش مخصصان کشور، به ویژه در دوران سخت تحریم‌ها و به منظور حمایت از توسعه تولید ملی بر پایه فناوری‌های برتر در عرصه صنعت، از تمامی صنعتگران، دانشگاهیان، شرکت‌های دانش بنیان و نخبگان کشور دعوت به همکاری می‌کند.

در این فراخوان دعوت شده است تا علاقه‌مندان با ارسال طرح‌ها و پروژه‌های خود با رویکرد توسعه داخلی‌سازی قطعات و کاهش ارزبری، زنجیره تامین گروه صنعتی ایران خودرو در این جهاد خودکفایی یاری دهند.

بنابراین گزارش، ایران خودرو نمایشگاه دائمی برای عرصه و معرفی قطعات خودکفایی نشده در شرکت ساپکو بر پا کرده است که هر روز از ۸ الی ۱۷ پذیرای بازدیدکنندگان است.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت مشارکت و انتخاب قطعات مورد نظر خود در این طرح، به پایگاه اینترنتی ساپکو به آدرس www.sapco.com مراجعه کرده و فرم جهاد خودکفایی قطعات را تکمیل کنند.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *