,

عرضه سهام پتروشیمی نوری تا ۱۵ روز دیگر

دانستنی آنلاین: رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار زمان ورود پتروشیمی نوری در بورس اشاره کرد و گفت: اقدامات مربوط به عرضه پتروشیمی نوری در حال انجام است و به زودی شاهد ورود آن به بورس خواهیم بود.

به گزارش پایگاه خبری دانستنی آنلاین پارسال اقدامات لازم جهت عرضه اولیه پتروشیمی نوری برای سال ۹۸ انجام شد؛ در این زمینه مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس در دوازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه که در فروردین امسال برگزار شد اعلام کرد: در صورت فراهم شدن شرایط لازم، امسال سهام سه پتروشیمی نوری، پتروشیمی بندر امام خمینی (ره) و پتروشیمی بوعلی در بورس عرضه خواهد شد.

وی گفت: اکنون ساز و کار شفافیت مالی پتروشیمی نوری نیز مراحل نهایی را طی می‌کند و زمان عرضه این سهام به سازمان بورس بستگی دارد.

چند روز گذشته خبری از علی صحرایی، مدیر عامل شرکت بورس تهران در مورد زمان عرضه اولیه شرکت پتروشیمی نوری منتشر شد که در آن اعلام کرده بود، با توجه به تمدید مهلت عرضه به مدت دو ماه از تاریخ ۱۳ اردیبهشت ۹۸، مهلت عرضه سهام این شرکت حداکثر تا ۱۳ تیر ۹۸ است که با توجه به اقداماتی که در راستای تکمیل مدارک و مستندات مورد نظر هیئت پذیرش و ارائه صورت‌های مالی حسابرسی شده انجام شده است، امیدواریم در مهلت تعیین شده، شاهد عرضه سهام شرکت در بورس باشیم.

زمان دقیق عرضه اولیه پتروشیمی نوری در هاله‌ای از ابهام

این در حالی بود که محمد کفاش پنجه شاهی، کارشناس بازار سرمایه در واکنش به صحبت‌های مدیرعامل بورس تهران گفته بود، جلسه‌ای در خصوص زمان عرضه سهام این پتروشیمی در بورس برگزار و مذاکراتی در مورد آن انجام شد اما همچنان زمان دقیق عرضه اولیه پتروشیمی نوری مشخص نیست.

این کارشناس بازار سرمایه به علت تأخیر عرضه سهام این پتروشیمی در بورس تاکید و بیان کرد: تاکنون صورت مالی آماده نشده و اکنون در حالت اجرایی قرار دارد این امر باعث شده تا زمان دقیق عرضه اولیه پتروشیمی نوری در هاله‌ای از ابهام قرار بگیرد.

پتروشیمی نوری به زودی عرضه می‌شود

شاپور محمدی در گفت و گو با ایرنا به زمان ورود پتروشیمی نوری در بورس اشاره و تاکید کرد: اقدامات مربوطه به عرضه پتروشیمی نوری در حال انجام است و به زودی شاهد ورود آن به بورس خواهیم بود.

وی ادامه داد: بحث بررسی اطلاعات صورت‌های مالی پتروشیمی نوری از جمله مسائلی بود که منجر به تأخیر ورود این پتروشیمی در بورس شد.

محمدی با اشاره به اینکه پتروشیمی نوری باید تعهدی را به شرکت بورس تهران ارائه دهد که اکنون این فرآیند در کنار بررسی صورت‌های مالی آن در حال بررسی است٬ افزود: به نظر می‌رسد نهایتاً تا ۱۵ روز آینده اقدامات اولیه مربوط به ورود پتروشیمی نوری در بورس انجام و عرضه اولیه آن صورت خواهد گرفت.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *