اقتصادی

صعود ۱۱۵ پله‌ای بانک پاسارگاد در بین ۱۰۰۰ بانک برتر جهان

دانستنی اقتصاد: بانک پاسارگاد در رتبه‌بندی هزار بانک برتر جهان در سال ۲۰۲۳ به‌عنوان تنها بانک ایرانی حاضر در فهرست مزبور با ۱۱۵ پله صعود نسبت به سال قبل، موفق به کسب جایگاه بی‌سابقه ۲۰۵ شد.
به گزارش دانستنی اقتصاد؛ به گزارش روابط‌عمومی بانک پاسارگاد، نشریه بنکر هر ساله در ماه جولای فهرست اسامی هزار بانک برتر جهان را بر اساس معیار سرمایه لایه یک (Tier-۱ Capital) منتشر می‌کند.
بانک پاسارگاد در رتبه‌بندی هزار بانک برتر جهان در سال ۲۰۲۳ که بر اساس گزارش‌های مالی سال۱۴۰۰ اعلام شده است، به‌عنوان تنها بانک ایرانی حاضر در فهرست مزبور با ۱۱۵ پله صعود نسبت به سال قبل، موفق به کسب جایگاه بی‌سابقه ۲۰۵ شد. رشد ۱۱۵ پله‌ای این بانک باعث شده است که نام بانک پاسارگاد در صدر فهرست بالاترین رشد سرمایه لایه یک (Highest Mover Bank) در سطح خاورمیانه بدرخشد و موفقیتی بی‌نظیر را برای کشور عزیزمان به ارمغان بیاورد.
گفتنی است کسب این موفقیت در ادامه افتخار آفرینی‌های بین‌المللی بانک پاسارگاد کسب شده و پیش از این نیز این بانک در رتبه‌بندی ۵۰۰ برند برتر بانکی جهان (TOP 500 Banking Brands) در سال ۲۰۲۳ موفق به کسب رتبه ۲۳۸ گردید و بالاتر از بسیاری از بانک‌های معتبر منطقه‌ای و جهانی قرار گرفته بود.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ میانگین امتیازات: ۴.۷ / ۵. تعداد امتیازات: ۱۱۹ به این خبر امتیاز دهید

۰/۵

(۰ نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا