, ,

راه اندازی ۲ مسیر پروازی جدید به نجف

دانستنی آنلاین:معاون بازرگانی و عملیات شعب ایران ایر از برقراری پرواز رفت و برگشت ایلام-نجف و کرمانشاه-نجف با قیمت ۱.۵ میلیون تومانی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری دانستنی آنلاین،عباس جمشیدی در نشست خبری اظهار کرد: طبق روال سال های اخیر ضمن تجهیز تمام امکانات برای انجام پروازهای اربعین،  دو مسیر جدید در از ایلام و کرمانشاه به نجف طبق دستور وزیر راه راه اندازی شده است.

وی با بیان این که فروش این پروازها آغاز شده و با ۱۰ فروند هواپیمای ATR انجام خواهد شد، افزود: ۹۹ درصد پروازهای ایران ایر مربوط به مسیر تهران به نجف است و فعلا پروازی برای مشهد- نجف نداریم.

وی با یادآوری این که کل پرواز های اربعین هما از روز جمعه ۱۲ مهرماه  آغاز شده و تا ۶ روز بعد از اربعین (۲ اردیبهشت) ادامه دارد، تصریح کرد: در مجموع  ۲۷۴ لگ پروازی در مسیرهای تهران-نجف- تهران، ایلام نجف ایلام و کرمانشاه-نجف-کرمانشاه انجام می شود.

معاون بازرگانی و عملیات شعب ایران ایر با بیان این که  ۱۴۸ لگ پروازی در مسیر تهران نجف نجف(۷۴ پرواز رفت وبرگشت) داریم، گفت: ۶۸ هزار ۲۸۰ صندلی در این مسیر زائران را به نجف مناف می کنند.

وی با بیان اینکه  ۳۲ لگ پرواز مربوط به مسیر پروازی ایلام-نجف- ایلام با مجموع ۱۹۲۰ صندلی (۱۶ پرواز رفت و برگشت) و ۴۷ پرواز مربوط به مسیر کرمانشاه-نجف-کرمانشاه با ۵۶۴۰ صندلی است، افزود: طبق مصوبه قیمت بلیت همه نقاط رفت و برگشت به جز مشهد ۲٫۲ میلیون تومان و مسیر رفت و برگشت کرمانشاه و ایلام به نجف ۱٫۵ میلیون تومان است.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *