دکتر امیر صادقی مدیر کل امور خیرین و موسسات خیریه سلامت وزارت بهداشت شد

رزومه دکتر امیر صادقی:

دکتر امیرصادقی فوق تخصص گوارش و بیماری های کبدی و عضو هیئت علمی پژوهشکده گوارش و پیوند کبد دانشگاه است . از سوابق علمی و اجرایی وی می توان به ریاست بخش گوارش و کبد بیمارستان طالقانی و مسئول مشارکت های اجتماعی شرکت ها در مجمع خیرین سلامت کشور و تالیف کتب و مقالات مختلف و ارایه مقالات در کنگره های معتبر داخلی و بین المللی اشاره کرد.

 

دکتر صادقی جدا از فعالیت خود در حوزه پزشکی و سلامت ، یکی از فعالان اجتماعی و مسئول واحد مشارکتهای اجتماعی شرکتها در مجمع خیرین سلامت کشور بودند که پیگیری ها و پشتکار ایشان در فعالیتهای اجتماعی در این سمت بسیار چشمگیر بود. وزیر بهداشت در حکمی جناب آقای دکتر امیر صادقی را به سمت مدیر کل امور خیرین و موسسات خیریه سلامت منصوب کرد.دکتر صادقی در مصاحبه ای با رسانه مسئولیت اجتماعی گفتند:  مجمع خیرین سلامت کشور به عنوان یک سازمان مردم نهاد می باشد و کلیه فعالیت های آن غیرسیاسی، غیرانتفاعی و غیردولتی بوده و در موضوع بهداشت و درمان با رعایت کامل قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران ، فعالیت می نماید و مطابق اساسنامه مربوطه اداره می شود. پرورش انسان سالم غیر قابل چشم پوشی است و تحقق جامعه ی سالم تنها با مشارکت ساختارمند مردم امکان پذیرخواهد بود.

دکتر امیر صادقی
به گزارش رسانه مسئولیت اجتماعی ،  دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر امیر صادقی عضو هیئت علمی پژوهشکده گوارش و کبد دانشگاه را به عنوان مدیر کل امور خیرین و موسسات خیریه سلامت منصوب کرد.

در این حکم آمده است :

جناب آقای دکتر امیر صادقی

عضو محتر هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی

با سلام

به موجب این ابلاغ به عنوان مدیر کل امور خیرین و موسسات خیریه سلامت منصوب می شوید. امید است با عنایت  پروردگار، استفاده از کلیه ظرفیت های موجود و جلسات مشارکت خیرین عزیز در راستای اعتلای نظام سلامت و جبران کاستی های آن موفق باشید.

یقینا همراهی و هماهنگی با مشاور محترم وزیر در امور خیرین در راستای هم افزایی و سرعت فعالیت . جلب مشارکت بیشتر سازمانهای مردم نهاد موثر خواهد بود.

دکتر سعید نمکی

وزیر بهداشت

تصاویر حکم انتصاب :

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *