اجتماعیاقتصادیبازاربازار پول و ارزبانک، بورس و بیمهدسته‌بندی نشدهفرهنگی و هنریفناوری اطلاعات

خرید خانه در منطقه نارمک چقدر بودجه می‌خواهد؟ / نوساز متری ۱۳۰ میلیون تومانخرید خانه در منطقه نارمک چقدر بودجه می‌خواهد؟ / نوساز متری ۱۳۰ میلیون تومانبه گزارش اقتصاد آنلاین، اگر قصد خرید خانه در منطقه نارمک را دارید و پیش تر در این منطقه زندگی نکرده اید باید بدانید که نارمک منطقه پهناوری است و قیمت هر محدوده با دیگری تفاوت زیادی دارد.این محله دارای ۱۰۴میدان است شامل میدان نبوت(هفت حوض) ،میدان رسالت،میدان هلال احمر،میدان الغدیر و ۱۰۰میدان دیگر است که با اعداد یک تا صد نامگذاری شده اند.

میدان رسالت بر روی مرز شمالی و جنوبی این محله قرار دارد،از ۱۰۳ میدان دیگر ۱۴میدان در نارمک شمالی و ۸۹میدان در نارمک جنوبی قرار گرفته است. میدان نبوت در نارمک جنوبی حالت مرکزی و تجاری دارد و بزرگترین میدان این محله از لحاظ مساحت است. بلندترین حلقه میدانی این محله نیز برای میدان۷۳ با حلقه ای به مقدار ۶۶۰متر است. طول این میدان از طول میدان نبوت بیشتر است اما عرض بسیار کوتاه تری دارد. برخی از میدان های این محله و کوچه‌های نارمک شمالی نیز جزو مناطق اعیان‌نشین و گران‌قیمت شهر تهران نیز محسوب می‌شوند.

برای خرید خانه در منطقه نارمک به حداقل مبلغی که نیاز دارید ۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان است و با آن می توانید یک واحد ۵۵ متری در محدوده سرسبز خریداری کنید اما اگر قصد خرید یک واحد بیش از ۵۵ را دارید این مبلغ به کارتان نمی آید.

در جدول زیر خانه های فروشی نارمک را مورد بررسی قرار داده که با توجه به موقعیت، برخورداری از امکانات و سال ساخت قیمت های متفاوتی دارند.

خرید خانه در نارمک
محله متراژ مشخصات سال ساخت قیمت کل(تومان) قیمت هر متر(تومان)
نارمک،فرجام ۵۰ ۱خوابه-پارکینگ،آسانسور، انباری ۱۳۹۰ ۴٬۳۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۸۷٬۰۰۰٬۰۰۰
نارمک،سرسبز ۵۵ ۲خوابه- انباری ۱۳۸۹ ۴٬۳۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۷۸٬۱۸۱٬۰۰۰
نارمک،میدان۴۸ ۶۰ ۱خوابه-پارکینگ،آسانسور، انباری ۱۳۹۷ ۶٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰
نارمک،میدان۴۷ ۶۵ ۱خوابه-آسانسور، انباری ۱۴۰۰ ۶٬۷۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۰۳٬۰۷۶٬۰۰۰
نارمک،میدان۶۰ ۷۰ ۲خوابه-پارکینگ،آسانسور، انباری ۱۴۰۱ ۹٬۱۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۳۰٬۰۰۰٬۰۰۰
نارمک،آیت جنوبی ۷۵ ۲خوابه-پارکینگ،آسانسور، انباری ۱۳۹۴ ۷٬۴۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۹۸٬۶۶۶٬۰۰۰
نارمک ۸۰ ۲خوابه-پارکینگ،آسانسور، انباری ۱۴۰۲ ۱۰٬۴۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۳۰٬۰۰۰٬۰۰۰
نارمک ۹۰ ۲خوابه-پارکینگ،آسانسور، انباری ۱۴۰۲ ۱۱٬۷۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۳۰٬۰۰۰٬۰۰۰
نارمک،میدان۶۷ ۱۰۰ ۲خوابه-پارکینگ،آسانسور، انباری ۱۳۹۷‍ ۱۲٬۲۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۲۲٬۰۰۰٬۰۰۰

توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در نارمک تهران برای فروش گذاشته شده، دانستنی اقتصاد دخل و تصرقی در قیمت ها ندارد و نرخ ها ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت خرید مسکن در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا