اجتماعیاقتصادیبازاربازار پول و ارزبانک، بورس و بیمهدسته‌بندی نشدهفرهنگی و هنریفناوری اطلاعات

بورس همچنان بر مدار منفی/ یکه تازی بیت‌کوین در بازار رمزارزهابورس همچنان بر مدار منفی/ یکه تازی بیت‌کوین در بازار رمزارزهابه گزارش دانستنی اقتصاد، شاخص کل بورس اوراق بهادار در هفته‌ای که گذشت با کاهش ۱ درصدی همراه شد که این کاهش همراه با موج فروش در گروه پتروشیمی بود که دلیل این امر نیز انتشار نامه‌ای بود که خبر از افزایش نرخ خوراک پتروشیمی‌ها به ۷ هزارتومان می‌داد.

انتشار این نامه کلیت بازار سهام را با چالش مواجه کرد و بسیاری از سهامداران نسبت به تصمیم‌های دولتی و آینده تولید در کشور دلسرد شدند.

بازدهی سکه در هفته گذشته بازدهی چشمگیری نبود و مدتی می‌شود که این بازار به دلیل ثبات نرخ ارز با موج‌های صعودی و یا نزولی شدیدی روبه‌رو نبوده است.

همچنین لازم به ذکر است که نرخ انس جهانی در طی هفته گذشته با کاهش روبه‌رو بوده است و افق مثبتی فعلا پیش‌روی سرمایه گذاران در بازار سکه و طلا نمی‌باشد.

بازار کریپتو در هفته گذشته با ثبات نسبی روبه‌رو بوده است اما این ثبات بیشتر در نرخ بیتکوین بوده است و آلت کوین‌ها بازهم با چالش‌هایی روبه‌رو بوده اند و در نهایت اتریوم با بازدهی ۱.۹- درصدی و بیتکوین با بازدهی ۱.۵+ درصدی همراه بوده است.

بازدهی هفتگی بازارها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا