اقتصادی

بلیت تهران-نجف ۲.۵ میلیون تومان شد

دانستنی اقتصاد: سخنگوی ایران‌ایر از کاهش قیمت بلیت‌های اربعین این شرکت خبر داد و گفت: بلیت پروازهای اربعین از ۲۷ مردادماه تا ۹ شهریور در مسیر نجف-تهران با نرخ ۲.۵ میلیون تومان عرضه می‌شود.
به گزارش دانستنی اقتصاد؛ حسام قربانعلی‌ بیان کرد: پیرو اعلام قبلی درباره کاهش قیمت بلیت پروازهای اربعین از ۲۷ مردادماه تا ۹ شهریور در مسیر نجف-هران با نرخ ۲.۵ میلیون تومان، از تاریخ ۱۷ شهریور تا ۲۰ شهریور در  مسیر تهران به نجف نیز بلیت پروازها با قیمت ۲.۵ میلیون تومان به زائران اربعین عرضه می‌شود.
وی با بیان این‌که این پروازها در زمان حاضر امکان خرید از طریق سایت ایران‌ایر دارد، گفت: ناموجود بودن به‌منزله تکمیل ظرفیت نیست، برای این‌که با ترافیک زیاد در روز مواجه نشویم و سایت ایران‌ایر از دسترس خارج نشود، عرضه را در طول روز در ساعات مختلف انجام می‌دهیم.
سخنگوی ایران‌ایر ادامه داد: همچنین بر اساس بخشنامه سازمان هواپیمایی کشوری، بلیت پروازهای اربعین در قالب گروه‌های حداکثر ۹ نفره فروخته خواهد شد. درواقع عدد انتخاب تعداد افراد حداکثر ۹ نفر است و بیش از این تعداد امکان خرید وجود ندارد.
قربانعلی تاکید کرد: تمام تلاش ما این است که با ایجاد فرآیند نظارت و کنترل بر فروش بلیت بتوانیم دست‌های واسطه‌های را کوتاه کنیم. تلاش می‌کنیم با حداکثر ظرفیت ایران‌ایر خدمات‌رسانی را به سمت مردم هدایت کنیم تا زائران بتوانند به‌طور مستقیم بلیت را خریداری کنند.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ میانگین امتیازات: ۴.۸ / ۵. تعداد امتیازات: ۱۱۱ به این خبر امتیاز دهید

۰/۵

(۰ نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا