اقتصادیبانک، بورس و بیمهرپرتاژ آگهی

بانک رفاه ؛ بانک سودآور

دانستنی آنلاین: مدیرعامل بانک رفاه کارگران ضمن تشریح آخرین وضعیت عملکردی این بانک، بانک رفاه را طی یک سال گذشته به عنوان بانک سودآور نظام بانکی معرفی کرد.

به گزارش پایگاه خبری دانستنی آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، دکتر محمد علی سهمانی مدیرعامل بانک رفاه کارگران در حاشیه بازدید از هشتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری –اینوتکس ۲۰۱۹ که در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد در گفت و گو با اصحاب رسانه به تشریح آخرین وضعیت عملکردی بانک پرداخت و اظهار داشت: بانک رفاه طی یک سال گذشته حدود ۴ هزار میلیارد ریال سودآوری داشته و یک بانک سودآور نظام بانکی بوده است.

معرفی بانک رفاه ؛ به عنوان بانک سودآور

معرفی بانک رفاه ؛ به عنوان بانک سودآور

مدیرعامل این بانک با ابراز خرسندی از سودآوری بانک رفاه گفت: این سود حاصل از فعالیت های اصلی و عملیاتی بانک بوده است.

دکتر سهمانی در ادامه به تشریح وضعیت مطالبات غیرجاری بانک رفاه در سال گذشته و سه ماهه نخست سالجاری پرداخت و اظهار داشت: ضریب مطالبات (NPL ) در بانک رفاه ۳٫۷ درصد است که در مقایسه با نظام بانکی و استانداردهای رایج عدد پائین و نمایانگر حساسیت، توجه و مدیریت مطالبات و رعایت بهداشت پرونده های اعتباری و تخصیص بهینه منابع این بانک است.

مدیرعامل بانک رفاه در ادامه به عملکرد این بانک در حوزه نقدینگی و مدیریت آن پرداخت و گفت: بانک رفاه در سال ۹۷ و روزهای سپری شده از سال ۹۸ حتی یک روز هم اضافه برداشت از بانک مرکزی نداشته است و بانک رفاه هم اکنون در شرایط نقدینگی مناسبی به سر می برد.

وی همچنین به رشد مطلوب منابع این بانک طی سال گذشته و سه ماهه نخست سالجاری اشاره کرد و اظهار داشت: خوشبختانه بانک رفاه در سال ۹۷ رشد منابعی قریب به ۴۰ درصد را تجربه کرده است.

مدیر عامل بانک رفاه در خاتمه به عملکرد این بانک در واگذاری املاک و اموال مازاد اشاره و خاطر نشان کرد: بانک رفاه در سال گذشته ۱۰ هزار میلیارد ریال واگذاری اموال و املاک مازاد داشته که عملکرد قابل قبولی در نظام بانکی محسوب می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا