اقتصادی

الهام افکاری بازداشت شد

دانستنی اقتصاد: الهام افکاری که گفته میشود از عوامل شبکه اینترنشنال است،بازداشت شد.
به گزارش دانستنی اقتصاد الهام افکاری از عوامل اصلی شبکه اینترنشنال حین فرار در مرز توسط سربازان گمنام
امام زمان وزارت اطلاعات دستگیرشده و در بازداشت به سرمی برد.
گفته میشود وی یکی از عوامل شبکه سعودی اینترنشنال است، در زمان ناآرامی های اخیر فعالیت‌ و اقدامات ‌فراوانی در سیاه‌نمایی علیه جمهوری اسلامی ایران داشته است.
افکاری با تشویق جوانان و دختران به پیوستن به  اغتشاشات و ایجاد رعب و وحشت در بین مردم در ایجاد فضای      نا آرام موجودتاثیر داشته است.
‌سربازان گمنام امام زمان (ع) طی ‌سالیان اخیر فعالیت‌های الهام افکاری را رصد و زیرنظر داشتند، ‌ تا اینکه همکاری مستمر وی در همراهی با عوامل ضد‌انقلاب برای آنها مسجل شد و در اغتشاشات اخیر نیز یکی از لیدهای اصلی در ساماندهی آشوبگران بود.
‌وی که در تور اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) قرار داشت و هرگز فکر نمی‌کرد که دستگیر شود سرانجام صبح امروز پنجشنبه ۱۹ آبان ماه حین خرج از یکی از مرزهای کشور ‌با میزان قابل توجهی ارز بازداشت شد.‌
الهام افکاری که در ایجاد اغتشاش و آشوب در ایران نتوانست توفیقاتی داشته باشد بنا داشت با حضور در یکی از کشورهای همسایه، با نماینده یکی از کشورهای معاند دیدار و سپس به کشوری دیگر پناهنده شود که در تور مامورین وزارت اطلاعات گرفتار شد.
‌دروغ‌پراکنی، دعوت به ناامنی، اغتشاش‌ و آشوب، کمک به افزایش ناآرامی‌ها ‌در سطح کشور، ‌نفو‌ذ در برخی انجمن‌های بانوان و دعوت زنان به تجمع و آشوب و … از مهم‌ترین اقدامات مجرمانه الهام افکاری است.
براساس این گزارش، وی طی یک سال اخیر با مدیران برخی شبکه های معاند و چهره‌های مخالف نظام و.. در ا‌رتباط بوده است./ تسنیم

لینک کوتاه : https://danestanyonline.ir/?p=131477

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا