اقتصادی

اقدامات منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد در اربعین

دانستنی اقتصاد: با هدف ایجاد فضای فرهنگی برای زوار اباعبدالله الحسین (ع) در پایانه مرزی چذابه، یکی از زیباترین دکورهای اربعین حسینی در قالب موکب و استیج فرهنگی توسط منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد بر پا و هر شب قبل از اذان مغرب تا طلوع آفتاب به اجرای ویژه برنامه‌های مشترک فرهنگی و هنری با منطقه ۳ شهرداری تهران می‌پردازد.
به گزارش دانستنی اقتصاد و به نقل از روابط عمومی منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد؛ سید محمد حسین حجازی مدیر عامل این منطقه فرهنگی و گردشگری شب گذشته ضمن بازدید از مجموعه اقدامات فرهنگی با همراهی افراخته معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه ۳ و برکچیان معاون فرهنگی و گردشگری شرکت نوسازی عباس آباد و جمعی از مدیران شهری از روند اقدامات و فعالیت‌های مدیریت شهری در مرز چذابه بازدید کرد.

در ادامه حجازی از پایانه مرزی و کیفیت خدمات رسانی عوامل خدمات شهری در این محوطه و تونل سایه بان ۵۰۰۰ متر مربعی در نقطه صفر‌مرزی بازدید نمودند.
مدیر عامل منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد ضمن گذر از نقطه صفر مرزی، ضمن اعلام آمادگی نسبت به ارائه خدمات مورد نیاز فرهنگی از زحمات همکاران مجموعه مدیریت شهری شهرداری تهران تشکر کرد.
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ میانگین امتیازات: ۴.۸ / ۵. تعداد امتیازات: ۱۱۵ به این خبر امتیاز دهید

۰/۵

(۰ نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا