اجتماعیاقتصادیبازاربازار پول و ارزبانک، بورس و بیمهدسته‌بندی نشدهفرهنگی و هنریفناوری اطلاعات

اجاره خانه در ساری چقدر است؟ / با ۹۰ میلیون تومان در ساری خانه رهن کنید‍!اجاره خانه در ساری چقدر است؟ / با ۹۰ میلیون تومان در ساری خانه رهن کنید‍!به گزارش اقتصاد آنلاین، شهر ساری مرکز استان مازندران است و جزو مناطق خوش آب و هوا با طبیعتی بکر به شمار می رود چرا که به دلیل مسافت طولانی توریست های کمتری به این شهر سفر می کنند.

حال اگر اهل این شهر زیبا هستید یا قصد زندگی در آن را دارید بهتر است اطلاعاتی درباره رهن کامل خانه در این شهر داشته باشید.

با توجه به داده هایی که جمع آوری کردیم رهن کامل خانه در این شهر به بودجه متوسطی نیاز دارد که نسبت به متراژ، امکانات و منطقه متفاوت است.

در جدول زیر خانه هایی را مورد بررسی قرار داده ایم که بین ۶۵ تا ۱۳۰ متر هستند و مبلغی که برای رهن کامل این خانه ها باید پرداخت شود دست کم ۹۰و نرخ حداکثری آن به ۷۰۰ میلیون تومان می رسد.

رهن خانه ۶۵ متری در میدان معلم ۲۲۰ میلیون تومان است و در سلمان فارسی با ۵۲۰ میلیون تومان می توانید یک خانه ۱۱۰ متری نوساز رهن کنید.

جدول زیر را مطالعه کرده تا اطلاعات تکمیلی در این باره به دست آورید.

رهن کامل خانه در ساری
محله متراژ مشخصات سال ساخت رهن(تومان)
میدان معلم ۶۵ ۱خوابه،آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۳۹۲ ۲۲۰٬۰۰۰٬۰۰۰
میدان امام خمینی ۷۵ ۲خوابه،آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۴۰۲ ۹۰٬۰۰۰٬۰۰۰
پاسداران ۸۰ ۲خوابه،پارکینگ،انباری ۱۳۹۲ ۳۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰
میدان خزر ۹۰ ۱خوابه،پارکینگ،انباری ۱۴۰۰ ۲۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰
خیابان فلسطین ۱۰۰ ۲خوابه،آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۳۹۸ ۴۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰
سلمان فارسی ۱۱۰ ۲خوابه،آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۴۰۲ ۵۲۰٬۰۰۰٬۰۰۰
خیابان شهبند ۱۲۰ ۲خوابه،آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۳۹۴ ۴۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰
فرهنگ ۱۳۰ ۲خوابه،آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۳۹۵ ۷۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰

توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در شهر ساری برای اجاره گذاشته شده، دانستنی اقتصاد دخل و تصرفی در قیمت ها ندارد و نرخ ها ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت اجاره مسکن در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا