, ,

آغاز پیش فروش محصولات ایران خودرو

دانستنی آنلاین: شرکت ایران خودرو با اخذ مجوز از وزارت صمت و هماهنگی با برخی از دستگاه‌های مرتبط ، پیش فروش محصولات تولیدی خود را از دوشنبه ۱۵مهر آغاز می کند.

آغاز پیش فروش محصولات ایران خودرو

به گزارش پایگاه خبری دانستنی آنلاین به نقل از ایکوپرس، این شرکت به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان و بازار، پیش فروش برخی از محصولات خود را با موعد تحویل سال ۹۹ انجام می دهد.

خودروهای عرضه شده در این پیش فروش شامل ، پژو ۴۰۵ بنزینی اس ال ایکس، سمند ال ایکس، پژو ۲۰۶ تیپ۲، پژو پارس سال و پارس ال ایکس، پژو ۲۰۷ دستی و دنا معمولی  و با موعد تحویل شهریورماه سال ۹۹ است.

این درحالی است که شرکت ایران خودرو با بهره گیری از توان تولید در آستانه تحقق تعهدات قبلی قرار گرفته و از ابتدای تحریم ها تاکنون موفق به تحویل بیش از نیم میلیون خودرو به مشتریان شده است.

برمبنای این گزارش، ایران خودرو طرح پیش فروش محصولات خود را با اعمال محدودیت هایی از جمله دارا بودن گواهی نامه، هر کد ملی یک خودرو و خرید نکردن از ایران خودروو سایپا در۱۸ ماه گذشته، امکان ثبت نام فقط برای افراد بالای ۱۸ سال و عدم تنظیم صلح نامه به منظور بهره مندی مشتریان واقعی به اجرا گذاشته است.

متقاضیان می توانند با پیش پرداخت مبلغ ۳۳ میلیون و ۶۰۰ هزارتومان برای پژو ۲۰۶ تیپ دو و مبلغ  ۳۳ میلیون و ۹۰۰ هزارتومان برای پژو ۴۰۵ اس ال ایکس ، ۳۳ میلیون ۳۰۰ هزارتومان برای سمند ال ایکس بنزینی ، ۳۹ میلیون تومان برای پژو پارس سال ، ۴۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان برای پژو پارس ال ایکس ، ۴۸ میلیون و ۳۰۰ هزارتومان برای پژو ۲۰۷ دستی و ۴۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان برای دنای معمولی اقدام به ثبت نام کنند.

همچنین سود مشارکت در پیش فروش محصولات ایران خودرو بسته به نوع محصول از ۱۵تا ۱۷ درصد و سود انصرف هم نیز از ۱۲ تا ۱۴ درصد متغیر است.

در این گزارش آمده است، ظرفیت ثبت نام به صورت یکسان در بین نمایندگی های مجاز شرکت ایران خودرو در سرتاسر کشور و به انتخاب مشتری توزیع شده است.

ظرفیت این پیش فروش از محل برنامه مصوب تولید سال ۹۹ تامین می شود و مشتریانی که موعد تحویل خودروهای ثبت نامی آنها سال ۹۸ است، نگران این موضوع نباشند چرا که ظرفیت تولید سال جاری صرفا به مشتریانی اختصاص می یابد که موعد تحویل آنها سال ۹۸ است.

امید است با ادامه روند پیش فروش ها در روزهای آتی  و تلاش دوچندان صنعتگران، شاهد تامین نقدیندگی سرمایه در گردش  قطعه سازان  و رونق گرفتن چرخه تولید و تحویل خودرو به مشتریان و ایجاد ثبات در بازار باشیم.

مشتریان می توانند جهت ثبت نام، ساعت ۱۱ روز دوشنبه ۱۵ مهر ماه ۹۸  به سایت فروش اینترنتی به نشانی esale.ikco.ir مراجعه کنند.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *