افتتاح اورژانس اجتماعی دانش‌آموزان

دانستنی اقتصاد: معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش از اخذ مجوز راه‌اندازی خط اورژانس اجتماعی دانش‌آموزان خبر داد و گفت: اورژانس اجتماعی دانش‌آموزان از جمله زیرساخت‌های مهم نظام مراقبت اجتماعی دانش‌آموزان است.

علیرضا کاظمی در سی و پنجمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش سراسر کشور که در اردوگاه باهنر برگزار شد، ضمن افتتاح «خط ملی نماد» گفت: خط ملی نماد با شماره ۱۵۷۰ تحت عنوان اورژانس اجتماعی دانش‌آموزان از جمله زیرساخت‌های مهم نظام مراقبت اجتماعی دانش‌آموزان است.

وی افزود: خط ملی نماد در کنار سایر ابزارهای حوزه سامانه نماد به ما کمک می‌کند مدل‌های مختلف فوریت‌های روانی و اجتماعی دانش‌آموزان را در سراسر کشور در قالب یک سیستم یکپارچه فراهم کنیم.

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش به اهداف این طرح اشاره کرد و گفت: دسترسی آسان به مراکز مشاوره، یکپارچه سازی خدمات مشاوره، به روزآوری روش‌های جدید و واکنش سریع در فوریت‌های روانی اجتماعی دانش‌آموزان از اهداف این طرح است.

کاظمی ادامه داد: فرایندهای این کار از سال ۹۸ آغاز شد و بعد از دو سال تلاش با کمک ۳۲ استان کشور و با همت و پیگیری مدیران کل استان‌ها، همکاران در اداره کل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی زیر ساخت آن تهیه و تجهیزات مورد نظر این موضوع نصب شد همزمان نیز پیگیری هایی برای دریافت مجوز از وزارت ارتباطات صورت گرفت.

وی با بیان اینکه دستورالعمل اجرایی خط ملی نماد طی بخشنامه‌ای به استان‌ها ابلاغ شده است گفت: امید است در سال‌های آتی به عنوان گامی در جهت ارتقای سلامت روانی دانش‌آموزان به مدارس و مناطق سراسر کشور ارتقا پیدا کند.

به گزارش ایسنا، در این بخش از اجلاس، لوح یادبود خط نماد از سوی وزیر آموزش و پرورش به امضا رسید و براساس آن، مدل های مختلف فوریت های روانی و اجتماعی دانش آموزان سراسر کشور در قالب یک سیستم یکپارچه فراهم می شود.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

حمایت از دکتر بهزاد خسروی جهت تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت

دانستنی اقتصاد: فعالان حوزه صنعت ،معدن و تجارت و آحاد مردم در نامه ای با توجه به درخواست ریاست محترم جمهوری دکتر سید ابراهیم رئیسی جهت معرفی کابینه دولت، جناب آقای دکتر بهزادخسروی (آدینه وند) را به عنوان وزیر صنعت معرفی کردند.

 • معرفی دکتر بهزادخسروی به عنوان وزیر صنعت

فعالان حوزه صنعت ،معدن و تجارت و آحاد مردم در نامه ای با توجه به درخواست ریاست محترم جمهوری دکتر سید ابراهیم رئیسی جهت معرفی کابینه دولت، جناب آقای دکتر بهزادخسروی(ادینه وند) را به عنوان وزیر صنعت معدن و تجارت معرفی کردند.

 • متن 

باسمه تعالی

حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی
رئیس‌جمهور منتخب مردم ایران

با سلام
با عنایت به فحوای کلام مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم حمایت حداکثری از دولت جوان و انقلابی، بدینوسیله ما امضاکنندگان این کارزار، حمایت خود را از دکتر بهزاد خسروی (آدینه‌وند)، جوان نخبه حوزه‌های صنعت، معدن و تجارت که دارای سوابق متعدد مدیریتی و تألیفی در این حوزه‌ها بوده و نظرات و تحلیل‌های کارشناسی ایشان مورد تأیید فعالان بخش صنعت است، اعلام می‌داریم.
با توجه به مسئولیت بزرگ وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت که به غیر از شرح وظایف خود نقش موثری در بهبود معیشت و رفاه مردم کشور دارد، می‌بایست وزیری جوان، نخبه و انقلابی سکان امور این وزارتخانه را به دست گیرد. از آنجاییکه تنها گزینه‌ای که دارای برنامه‌های جامع توسعه مطابق شرایط اقتصادی کشور می‌باشد دکتر بهزاد خسروی (آدینه‌وند) است، حمایت خود را از ایشان جهت تصدی وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام می‌داریم.

 • مشخصات 
  نام: بهزاد
  نام خانوادگی:خسروی
  شماره همراه:۰۹۱۲۴۱۴۹۶۳۴
  سطح تحصیلات مدیر:دکترای مدیریت استراتژیک با گرایش تصمیم گیریهای اقتصادی(علامه طباطبایی)
  سابقه بالاترین مسئولیت : معاون و معادل ان
  میزان سابقه اجرایی عمومی : ۱۵
  میزان سابقه اجرایی تخصصی : ۱۰
  سال تولد:۱۳۵۲

اولویت اول : وزیر صنعت معدن و تجارت(صمت)
اولویت دوم : وزیر اقتصاد
اولویت سوم :وزیر رفاه و تعاون

عضو شورای سیاستگذاری وسخنگوی ستاد کشوری دکتر رییسی
رئیس ستاد نخبگان و سخنگوی آن
طراح ساختار چارت ستاد انتخابات دولت سیزدهم

 •  معرفی مدیران دولت

آدرس سایت معرفی مدیران دولت
https://yaran.raisi.ir/managers/SuggestManager.aspx

کتاب روابط عمومی حرفه‌ای و تحقیقات کاربردی

دانستنی اقتصاد: رشد و توسعه روابط ‏عمومی مستلزم آن است که اقدامات حرفه ‏ای، توسط افراد حرفه ‏ای انجام پذیرد. ورود به حوزه تحقیقات در روابط‏ عمومی، نشانه ‏ای از حرفه ‏ای بودن است. یک متخصص حرفه‏ ای روابط‏ عمومی، راهبردها و اهداف سازمان خود را می ‏شناسد، در مسیر تداوم بقاء سازمان متبوع عمل می ‏کند و برنامه ‏های ارتباطی را در جهت تحقق اهداف حیاتی سازمان و بر مبنای روش‏ های ایده‏ آل (بهروش‏ ها)، تدوین می‏ کند.

 • مأموریت اصلی؛ تداوم بقاء پایدار سازمان

او باور دارد که می‏ تواند با استفاده از تحقیقات، میزان اثرگذاری اقدامات را تعیین کند و شجاعانه به این مهم اهتمام می ‏ورزد. او عمیقاً باور دارد که اقدامات روابط‏ عمو می باید تسهیل‏گر نرخ بازگشت سرمایه بوده و تداوم بقاء پایدار سازمان را مأموریت اصلی خود می‏ پندارد.

◀️نویسنده: دکتر احمد پاکزاد
⬅️ناشر: مهرنوروز/ ۱۴۰۰
⬅️محصولی از: آژانس فرهنگ رسانه/ ارتباطات یکپارچه
⬅️مورد تأیید و حمایت انجمن روابط عمومی ایران و انجمن علمی پژوهش های هنری ایران

 • در این کتاب می خوانید:

مفهوم حرفه ‏ای ‏گری در روابط‏ عمومی/ ماهیت روابط ‏عمومی حرفه‏ای/ اهداف و شاخص ‏های کلیدی در تحقیقات روابط‏ عمومی/ استانداردسازی‏ و تعالی در تحقیقات روابط‏ عمومی/ اندازه‏ گیری‏ نتایج در تحقیقات روابط‏ عمومی/ جمع آوری اطلاعات در تحقیقات روابط ‏عمومی

 • خرید کتاب 

قیمت پشت جلد: ۹۰۰.۰۰۰ ریال
هزینه ارسال: ۱۵۰.۰۰۰ ریال
⭕جمع: ۱.۰۵۰.۰۰۰ ریال

به نام: انجمن روابط عمومی ایران

برای ثبت نام و هماهنگی دریافت کتاب با دبیرخانه انجمن تماس بگیرید:
۸۸۲۱۰۲۳۰ – ۸۸۰۴۱۸۳۷