اعلام حمایت گروه نشریات دانستنی از جناب آقای دکتر پاک‌آیین

مدیرمسئول گروه نشریات دانستنی در پیامی از جناب آقای دکتر پاک‌آیین حمایت کرد.

  • متن پیام

به گزارش اکوفکت، مدیرمسئول گروه نشریات دانستنی در پیامی از جناب آقای دکتر پاک‌آیین حمایت کرد، متن پیام به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر اسماعیلی
وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی
با سلام و احترام
سال هایی که گذشت حوزه مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد دستخوش سیاست هایی بود که فعالیت بسیاری از رسانه ها را تحت تاثیر قرار داد
این در حالی است که حوزه مطبوعات و رسانه نقش مهمی در ارتقای فرهنگی جامعه و اطلاع رسانی ایفا می کند که نیازمند حضور افرادی از جنس رسانه است تا شاهد احیای دوباره این حوزه باشیم. در همین راستا در همین راستا بنده معتقدم، انتخاب دکتر پدرام پاک‌آیین به عنوان معاونت مطبوعاتی که دارای تعهد، تخصص، عقلانیت رسانه‌ها، مقبولیت و سوابق درخشان وی قطعا به پیوند بهتر وزیر محترم با رسانه ها و رسانه ها با مردم منجر خواهد شد.
همچنین میتوان از سابقه درخشان و همدلی با رسانه در زمان تصدی ایشان در سمت مدیر کلی مطبوعات داخلی، مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس و حضور با پشتوانه حمایت حداکثری مدیران رسانه های کشور در جایگاه نماینده رسانه ها در هیئت نظارت بر مطبوعات یاد کرد، مظاعف براینکه ایشان در جایگاه مدیر یک رسانه کاملا به دغدغه های رسانه ها و چالش های مدیریتی آن ها در زمان کنونی، ایشان را در موقعیتی ویژه قرار داده است.
حال در جهت ارتقای کیفی در این حوزه و استفاده از ظرفیت های موجود در راستای دستیابی به اهداف انقلاب اسلامی و اجرایی شدن برنامه های دولت سیزدهم گروه نشریات دانستنی حمایت خود از آقای دکتر پاک بین را اعلام می دارد و امیدوار است با انتصاب ایشان از سوی شما شاهد رفع موانع موجود در مسیر توسعه رسانه های کشور باشیم.

با سپاس فراوان
سید رضا جمشیدی مدیرمسئول گروه نشریات دانستنی و مسئولیت اجتماعی، روزنامه نگار، کنشگر اجتماعی

,

بازدید سرزده معاون هماهنگی و امور مناطق از ناحیه یک منطقه ۲۱

دانستنی اقتصاد: ️حمید محسنی در ادامه سلسله بازدیدهای خود از مناطق شهرداری تهران، امروز از ناحیه یک منطقه ۲۱ بازدید کرد.

به گزارش دانستنی اقتصاد به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۱، در بازدید سرزده امروز معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران از ساختمان شهرداری ناحیه یک منطقه ۲۱، وی به بررسی وضعیت شاخص های خدمات شهری این ناحیه پرداخت.

️حمید محسنی توجه به اصل ناحیه محوری و تاکید بر اجرای پروژه های محله محور را یکی از اصول مهم حوزه مدیریت شهری ارزیابی کرد و رفع مسائل و مشکلات محلات منطقه ۲۱ را اولویت موضوعات این منطقه دانست.

گره گشایی همت از مشکل ۳۴۲۱خانوار با بیش از ۱۸ میلیارد تومان

دانستنی اقتصاد: خیریه همت که به عنوان نخستین خیریه مجازی مساله محور کشور، امروز ده سالگی خود را پشت سر می گذارد با انتشار گزارش عملکرد یک دهه ای خود اعلام کرد که در این سال ها با جذب بیش از ۱۸۷ میلیارد ریال کمک نقدی مردمی به طور متوسط هر روز یک مساله از یک خانواده مددجو را در موضوعاتی همچون درمان، کمک ضروری، جهیزیه، کمک ودیعه مسکن، ارزاق و اطعام و آزادی زندانی نیازمند حل و فصل کرده است.

به گزارش دانستنی اقتصاد، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل انجمن خیریه همت جوانان با اشاره به ۱۴ شهریور سالروز تاسیس این انجمن ضمن قدردانی وافر از خیرخواهی های دلسوزانه تمام کسانی که در این ده سال خیریه همت را دنبال و همراهی کرده اند گفت: این خیریه در ده سال گذشته موفق شده بیش از ۳۴۲۱ پرونده از درخواست های نیازمندان آبرومند را رسیدگی و اقدام لازم و موثر در خصوص آنان را اجرایی کند.

مهدی قمصریان با اعلام این خبر افزود: مجموع ارزش ریالی اقدامات انجام شده خیریه همت در ده سال اخیر بیش از ۱۸۷ میلیارد ریال بوده است که تمامی این اعتبار با مشارکت کاربران حقیقی این خیریه تامین شده است.

به گفته مدیرعامل انجمن خیریه همت، بیشتر کمکها در این خیریه به موضوعاتی چون درمان، کمکهای ضروری، جهیزیه، کمک ودیعه مسکن، ارزاق و اطعام، آزادی زندانیان نیازمند و سایر نیازهای اعلام شده اختصاص یافته است.

مهدی قمصریان تصریح کرد: به موازات کمک های نقدی و بسته های ارزاق معیشتی ، خیریه همت با بهره گیری از شبکه اجتماعی ایجاد شده میان مردم توانسته با جمع آوری کمک های غیرنقدی نیکوکاران، از جمله لباس، کالاهای الکترونیک و لوازم منزل در راستای حل مشکلات مددجویان نیز گام های خوبی بردارد.

وی با بیان اینکه تاکنون خیریه همت کمکی از نهادهای حمایتی و موسسات حقوقی دریافت نکرده است تصریح کرد: شفافیت ویژه و اطلاع رسانی خیریه همت از اقدامات خود که با هم افزایی رسانه ها و کاربران دنبال می شود اصلی ترین دلیل حسن اعتماد مردمی به این انجمن و توفیقات حاصل شده است./ تازه نیوز

انتهای پیام/