,

عملکرد قابل تقدیر کارگران ورزشکار در تورتوسای اسپانیا /مدال آوری تیم دو و میدانی بانک رفاه

دانستنی آنلاین/ مریم شقاقی: ششمین دوره مسابقات جهانی کارگران در شهر تورتوسای اسپانیا درحالی برگزار می شود که علاوه بر مدال آوری قابل تقدیر ورزشکاران کارگر کشورمان، بانک رفاه نیز علاوه بر اعزام یک تیم در قالب دوومیدانی حضور فعال و اثر بخش تبلیغاتی نیز دارد.

به گزارش پایگاه خبری دانستنی آنلاین، در ششمین دوره مسابقات جهانی کارگران، کاروان ورزشی ایران با نام طلایه داران رونق تولید تا پایان سومین روز از این مسابقات توانستند با کسب ۷۵ مدال رنگارنگ در بخش های مختلف تیمی و انفرادی، بارها پرچم پر افتخار میهن عزیزمان را به اهتزاز در بیاورند.

بانک رفاه نیز همراستا با مسئولیت های اجتماعی خود و همچنین تعلق به بدنه اجتماعی کشور به ویژه کارگران معزز و پرتلاش، همانند دوره های قبل حامی کاروان ورزشی کشور است و به صورت مادی و معنوی پشتیبانی از تیم ها را در دستورکار خود دارد.

در این دوره از مسابقات تیم دو و میدانی کاروان ایران از سوی بانک رفاه به مسابقات اعزام شد و تحت عنوان تیم بانک رفاه نیز با حریفان به رقابت پرداختند و در پایان سومین روز از مسابقات با کسب ۱۴ مدال رنگارنگ افتخارآفرینی کردند.

بر این اساس تیم دو و میدانی صاحب ۹ مدال طلا، ۲ نقره و ۳ برنز شد. مهران رئیسی ۲ مدال طلا در ۱۰۰ و ۲۰۰ متر بر گردن آویخت و در دوی ۴۰۰ متر میلاد سروندی طلا گرفت و سهند توانایی مدال نقره را به گردن آویخت.

در ماده ۴ در ۱۰۰ متر امدادی شامل سجاد زارع، سهند توانایی، حسن میهن دوست و مهران حسینی صاحب طلا شدند.

در دوی ۱۵۰۰ متر و در بخش زنان نیز مریم محمودی طلا گرفت و در بخش مردان احمد فروغ مدال نقره را بدست آورد.

سمیرا حاتمی راد در ماده پرتاب نیزه مدال طلا، حسن میهن دوست در پرش سه گام مدال طلا و امین حسین زاده رهبر مدال نقره را کسب کردند.

در پرتاب وزنه مهدی صابری مدال طلا و داود ملک پور مدال نقره را به گردن آویختند.

در پرتاب نیزه صادق خادمی موفق به کسب مدال طلا شد. همچنین حدیثه احمدی در ماده پرش سه گام موفق به کسب مدال نقره شد.

تجلیل از بانک رفاه٬ بانک اجتماعی حامی ورزش کارگران

همچنین در مراسم بدرقه کاروان کارگران ورزشکار کشور که پنجم تیر امسال در سالن ۱۷ شهریور وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با حضور چهره های مطرح چون محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و چهره های حوزه ورزش از جمله صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، مسئولان بانک رفاه کارگران برگزار شد، از بانک رفاه به منزله بانک اجتماعی حامی ورزش و جامعه کارگری قدردانی و لوح سپاس و تندیس فدراسیون ورزش های کارگری به دست وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به نماینده بانک تقدیم شد.

کاروان ورزشکار کارگری ایران با نام طلایه داران رونق تولید به مدت یک هفته عازم کشور اسپانیا شد و در دو بخش زنان و مردان با حریفان به رقابت  پرداخت.

تیم ایران در این دوره از مسابقات در قالب ۱۶ تیم و در ۹ رشته ورزشی دو و میدانی، کشتی فرنگی و ساحلی، کاراته، والیبال ساحلی، پتانک، جودو، تنیس روی میز و شنا حضور یافتند.

بانک رفاه کارگران طی دوره های گذشته حضور کاروان ورزش کارگری ایران نیز از تیم های کارگری حمایت مالی کرده و حضور تبلیغاتی مؤثر داشته است.

ایران تاکنون سه بار در مسابقات جهانی ورزش های کارگری حضور داشته است.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *