,

طرح مشارکت در تولید محصولات شرکت کرمان موتور

دانستنی آنلاین: شرکت کرمان موتور در قالب طرح مشارکت نسبت به فروش اقساطی برخی از محصولات خود با شرایط ویژه اقدام نموده است.

طرح مشارکت در تولید محصولات شرکت کرمان موتور

به گزارش پایگاه خبری دانستنی آنلاین: این شرکت در قالب طرح مشارکت در ساخت خودرو  از داوطلبان دعوت به مشارکت کرده است. محصولات شامل این طرح و شرایط فروش آن ها در جدول های زیر درج شده است.

لازم به ذکر است که سود مشارکت برای این محصولات ۱۸ درصد تعیین شده است. همچنین به منظور اطمینان‌خاطر مشتریان از ریسک‌های تولید و نوسانات بازار، شرکت متعهد می‌شود پس از صدور دعوتنامه تکمیل‌وجه در صورت عدم رضایت مشتری از قیمت مبنای صدور دعوتنامه، حواله مشتری را به میزان نرخ‌های ۳، ۴ یا ۶ درصد بیشتر از قیمت مبنای صدور دعوتنامه بازخرید و پس از کسر مبلغ دعوتنامه، در وجه مشتری پرداخت کند.و سود انصراف (سالیانه) ۱۲ درصد اعلام شده است.

زمان ثبت نام در این طرح از تاریخ ۹۸/۴/۱۰ الی ۹۸/۴/۲۰ می باشد.

لبست محصولات فروش اقساطی شرکت کرمان موتور

۱- طرح‌مشارکت در تولید خودروی جک S3

خودروی جک S3

۲- طرح مشارکت در تولید – خودروی جک S5

خودروی جک S5

۳- طرح‌مشارکت در تولید – خودروی جک J4

خودروی جک J4

علاقه‌مندان می‌توانند در این طرح خودروهای جک S5، S3 و J4 را با تسهیلات ویژه خریداری کنند.

بر این اساس متقاضیان خودرو جک S5  می‌توانند در این طرح مبالغ  ۱۵۰، ۱۲۰ و یا ۱۰۰ میلیون تومان را به‌عنوان پیش‌پرداخت انتخاب و واریز کنند که بسته به این مبلغ، موعد تحویل خودرو آن‌ها به ترتیب فروردین، تیر یا مهرماه ۹۹ خواهد بود.

همچنین علاقه‌مندان خودرو جک J4 می‌توانند در این طرح مبالغ  ۱۰۰، ۸۰ یا ۶۰ میلیون‌تومان را به‌عنوان پیش‌پرداخت انتخاب و واریز کنند که بسته به این مبلغ، موعد تحویل خودروی آن‌ها به ترتیب فروردین، تیر و یا مهرماه ۹۹ تعیین خواهد شد.

این شرایط برای خودرو جک S3 نیز وجود دارد و خریداران می‌توانند با انتخاب یکی از مبالغ ۱۵۰، ۱۲۰ و یا ۱۰۰ میلیون تومانی، اقدام به خرید خودرو موردنظر خود کنند.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *