,

بانک صنعت و معدن در نمایشگاه فرصت‌های رونق تولید

دانستنی آنلاین: مدیر روابط عمومی و امور مشتریان بانک صنعت و معدن از حضور این بانک در نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید که ۲۷ تا ۳۰ تیر، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری دانستنی آنلاین٬ محمد حسن ترابی گفت: بانک صنعت و معدن به همراه شرکت های تابعه خود شامل شرکت های سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران، شبکه صرافی صنعت و معدن، کارگزاری صنعت و معدن و لیزینگ صنعت و معدن در این نمایشگاه توانمندی و فعالیت های تخصصی خود در حوزه های تولید و صنعت را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می دهد و همچنین شرکت سرمایه گذاری صنایع شیمیایی نیز لیست تجهیزات و قطعات مورد نیاز تولید داخل را در این نمایشگاه اعلام می دارد.

وی افزود: تسهیل گری حرفه ای و اثربخش در ارائه خدمات مالی، بانکی و مشاوره ای به منظور تأمین مالی طرح های بزرگ زیرساختی و بنگاه های کوچک، متوسط و بزرگ با اولویت بخش خصوصی در راستای توسعه پایدار از جمله ماموریت های بانک صنعت و معدن است.

ترابی خاطرنشان کرد: این بانک، همکاری و تعاملی اثر بخش با متولیان سیاست گذاری توسعه اقتصادی کشور دارد و ارزش آفرینی خود را با اتکا به توانایی های سرمایه انسانی، شبکه ارتباطات بین المللی و ملی و ایجاد شرایط مناسب تامین مالی، تحقق می بخشد و حضور در این نمایشگاه فرصت مغتنمی است تا برنامه ها و راهبردهای این بانک بیش از پیش به جامعه هدف شامل تولیدکنندگان، صنعتگران و سرمایه گذاران بخش های دولتی و خصوصی معرفی شود.

مدیر روابط عمومی و امور مشتریان بانک صنعت و معدن بیان داشت: این اولین دوره است که نمایشگاه “فرصت های ساخت داخل و رونق تولید” با شعار «پویش ملی، نهضت ساخت داخل» با هدف رونق تولید و و داخلی سازی نیازهای صنایع برگزار می شود و صنایع خودرو و قطعات، صنایع معدنی فلزی و غیر فلزی، لوازم خانگی، صنایع دریایی، مخابرات و نفت و گاز و پتروشیمی از جمله محورها و حوزه های تخصصی این نمایشگاه است.

این نمایشگاه به همت وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از تاریخ ۲۷ تا ۳۰ تیرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران دایر خواهد بود و بانک صنعت و معدن درسالن ۳۸Bغرفه شماره ۱۴ آماده ارائه خدمات به بازدیدکنندگان خواهد بود.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *